Menu

Prezenty świąteczne

Witajcie(kwiatek). Jest u Was zwyczaj robienia prezentów wszystkim, czy tylko najmłodszym?. Jeśli tak to co chcielibyście dostać Wy i Wasze pociechy?.

katarynka3311
 308  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport prezent święta

Odpowiedzi

jagoda30
Ogólnie tylko dzieciom,ze względu na finanse najbardziej.
Zuzia dostanie klocki drewniane,a Maciek statek piracki z klocków,chociaż lista jest dłuuuga,składa się z większości reklamowanych zabawek(naglowke)
Na szczęście jeszcze daje się przekonać,że Mikołaj czasami nie ma w swoim magazynie akurat takiej zabawki jaką on chce(pokoj)
Bestyjka
Tylko dzieciom maż ma 4 chrześniaków, syna i moja siostra ma syna to jest 6 dzieci ;/ zbankrutować można.
karolcia514
prezenty tylko dzieciaczkom no i ja mężowi a on mi dla chrześniaków już wiem co kupie gorzej z moja córcia :)
koza54
Wszystkim... Najpierw uzgadniamy co by komu się przydało, zazwyczaj jest to jakiś ciuch (skarpety, majtki, pidżama, czapka czy szalik) a dzieciaków jest mało, bo tylko dwie dziewuchy (córka i bratanica) dla nich też zawsze wybieramy coś co się przyda i będzie służyło na długo. Po jakimś smakołyku też zawsze jest dla każdego. Na szczęście zawsze uda się kupić prezenty tak żeby portfel też nie płakał (kciuki)
amalka
Upominek dostaje Junior (zawsze coś o czym marzy), siostrzenica oraz rodzice moi i Druga Mama. My (ja i mąż) prezentów sobie nie kupujemy.
Madzika
W tym roku ja robię Wigilie i my robimy prezenty dla wszystkich czyli dla siebie nawzajem, naszych dzieci, rodziców moich i mojego brata, taty i babci męża .Od moich rodziców dostaniemy prezenty i my i dzieci od brata mojego pewnie tylko dzieci a od rodziny męża raczej nikt nie dostanie.
renata29
Wszyscy dostają prezenty,tzn.dzieci,mężu i ja :) W tym roku wybieramy się do moich rodziców więc i dla nich też mamy a oni dla nas.
Moi synowie zawsze chcą samochody.Ja kocham niespodzianki.Nie cierpię wiedzieć wcześniej co dostanę.Zawsze ucieszy mnie książka albo bransoletka :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.