Menu

Prezenty świąteczne - tylko dla dzieci czy dla całej rodziny?

Kochane, a jak to jest u Was z prezentami świątecznymi? Czy dorośli członkowie rodziny też obdarzają się nawzajem prezentami? Muszę Wam powiedzieć, że mam kilku znajomych, u których przyjęło się od pewnego czasu, że prezenty otrzymują tylko najmłodsi, a dorośli dobrowolnie rezygnują z obdarzania się podarunkami. Czy u Ciebie każdy domownik dostaje prezent czy niekoniecznie?

Ania
 1001  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

prezenty święta

Odpowiedzi

karolcia514
U nas prezenty dostają tylko dzieci :) no i przeważnie kupuje jakiś upominek tylko mężowi a on mi :)
renata29
Wszyscy dostają.Ja dobrowolnie nie zrezygnuję z prezentu :)
amalka
Dla Krzysia coś "wypasionego", dla nas po drobiazgu. W końcu gwiazdka nie powinna pomijać grzecznych "dzieci" :)
irekzboralski
prezenty są dla wszystkich:)
daryjka87poznan
Tylko dzieci. Owszem czasami z mezem tez sobie zrobimy prezenciki ale najwazniejsze są dzieci.
ada410
Zawsze obdarowuję najbliższą rodzinkę, i odwrotnie-jeszcze nie zdarzyło mi się nie dostać pod choinkę choćby najmniejszego drobiazgu...
Nula139
Cała rodzina dostaje prezenty.
karolincia
Robimy prezenty tylko dzieciom
natuuusia19
tylko najmlodszym
Tuptolek
Tylko dzieci, nie mam tyle kasy, żeby robić dorosłym, a kolejna para skarpet, łapci, czy zestawu do robienia maikijażu bez sensu, natomiast czasem z mężem udaje się nam coś sobie nawzajem kupić.
sque
Zależy z kim spędzamy Wigilię, bo jeśli z moimi rodzicami to wszyscy dostają prezenty, a największy oczywiście Julia bo jest jedna. A jeśli z dalszą rodziną (tak jak w tamtym roku i w tym) to tylko dzieci, a my z mężem dajemy sobie wcześniej w domu, no i z moimi rodzicami i siostrą zawsze sobie jakieś upominki dajemy choćby symboliczne ale zawsze. Natomiast z teściami nie spędzamy Świąt, ale jak chcą to dla Julki coś tam przywiozą lub wyślą i zazwyczaj dla swojego syna, a mojego męża, dla mnie rzadziej bo teściowa mnie nie cierpi, zresztą z wzajemnością.
sque
A w tym roku to nawet nasze rybki dostały już prezent od mojej mamy :-)
mammma
u nas wszyscy dostają, choćby całkiem małe "coś"
katarynka3311
U nas kazdy cos dostaje. W tym roku ja z mezem kupilismy dla kazdego ze wspolswietujacych Wigilie cos, a dzieci jak co roku dostaja wieksze prezenty. Ja z mezem tez sobie kupilismy prezenty (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.