Menu

Priorytety w życiu

Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu? W jakim stopniu zmieniły się Wasze priorytety z biegiem lat?

Ania
 3122  13

Odpowiedzi

aniula
Dla mnie numer 1 są moje dzieci, bez wzgledu na wszystko...
acudak
Dla mnie też: moje dzieci i mąż. Chyba od zawsze wiedziałam, że dzieci będą dla mnie nr 1. Zanim zdecydowaliśmy się z mężem na dzieci (chcieliśmy mieć więcej niż jedno, teraz mamy trójkę), żyłam pracą zawodową, Chciałam wyrobić sobie jakąś pozycję zawodową, aby potem łatwiej wrócić do pracy., Myślę, że mi się udało. Teraz jestem na trzecim urlopie macierzyńskim, potem mam chwilę urlopu wychowawczego, jak moja dzidzia jeszcze trochę podrośnie, pójdę,
acudak
Pójdę do pracy. (coś mi zjadło końcówkę mojej wypowiedzi).
Kordelia
Teraz dzieci, zdecydowanie dzieci są najważniejsze, a cała reszta zeszła na drugi plan. Kiedyś ,gdy już odchowam dzieci i nie będą mnie tak potrzebowały ,to pomyślę o sobie, swoich ambicjach i pasjach:)
mongro10
Tak jak moje poprzedniczki.Dzieci i mąż są teraz najważniejsi.
mammma
moja rodzina! praca to tylko konieczność zdobycia środków finansowych. rodzina to miłość, moja enklawa, zaufanie, troska o innych i czyjaś o mnie, to nierozerwalne więzi, wspólne posiłki, rozmowy i nasze sekrety... dziecko to największy dar i najlepszy prezent jaki dostałam w życiu :)
33anna
Dzieci i mąż. Praca to konieczność, żeby rodzinie niczego nie brakowało. Może kiedyś własny dom z ogrodem..... na razie mieszkanko musi wystarczyć.
flame123
bezapelacyjnie: Rodzinka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.