Menu

probiotyki w leczeniu azs

Witajcie, mam pytanie dotyczące azs u dzieci. Koleżanka poleciła mi probiotyki, podobno pomagają w leczeniu alergii i azs. Czy któraś z mam mam doświadczenie w tej materii i może coś podpowiedzieć?

bettycu
 640  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie azs probiotyki alergia

Odpowiedzi

otylka
moja córka ma alergie na białko mleka krowiego, w konsekwencji tego azs. od kiedy pije nutramigen jest dobrze, latopic poleciła mi pediatra, podawałam go około 3 miesiące, bo podobno wtedy przynosi korzyści. na pewno azs nie rozwija się dalej.
Kasia1978
ja podaje małej LATOPIC.
lubanska
ja też podawałam latopic, w połączeniu z dieta i odpowiednimi kosmetykami skóra córki wygląda jakby nie miała nigdy azs.
orzech
podawałam latopic kiedy córka miała niecały rok. podobno probiotyki tego typu są najskuteczniejsze, kiedy podajemy je conajmniej 3 miesiace i zanim dziecko skończy dwa latka.
cybulka
kiedy córka miała około pół roku przyjmowała latopic. sporo informacji na temat alergii pokarmowej i azs u dzieci jest na jego stronie www.latopic.pl
supergaska
stosowałam latopic, kiedy u córki stwierdzono skazę. teraz ma ponad rok i wszystko jest w porządku. wiem, że zawiera szczepy bakterii przebadane na poskich dzieciach, za to podobno bardzo ważne w probiotykach. innych probiotyków na azs i skazę nie podawałam, bo takie kuracje są drogie w sumie, bo powinny trwać minimum 3 miesiące.
mziba
chyba najwięcej słyszałam o latopicu, a szukała sporo, bo też córka miała skazę. warto spróbować, nie zaszkodzi, do tego wspomaga niedojrzały jeszcze układ pokarmowy.
wera10
probiotyków jest sporo w aptekach, ale ważne jest, żeby przy skazie nie zawierały białka mleka krowiego. latopic dodatkowo jest przebadany na poskich dzieciach i ma pomagać zatrzymać marsz alergiczny. podawałam go córce przez 3 miesiące.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.