Menu

Problem z Allegro...:((

Dziewczynki ratujcie...
Wczoraj na Allegro zakupiłam przedmiot dla szwagierki(część do wózka montującą gondolkę na stelażu)- sprzedawca jako jedyną formę zapłaty podał"płacę z Allegro".Szwagierka dzisiaj rano poleciała na pocztę i zapłaciła.A ja dziś już po fakcie dostałam maila od tego sprzedawcy z zupełnie innym numerem konta do zapłaty i tłumaczenie ,że kobita nie ma własnego konta-sprzedaje na konto męża.On ma ustawione na tym koncie"Płacę zAllegro" ale podobno nie jest możliwa taka wpłata (krejzolka)(krejzolka) - zastałam odesłana do Allegro ,żeby tam napisać co z tym fantem zrobić co też zrobiłam ,a wcześniej wysłałam sprzedawcy skan dowodu wpłaty.
Noż kurde...pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego...jak myślicie,uda mi się odzyskać kasę? niby nie fortuna ale 68 zł na drzewie nie rośnie ...(pout)(pout) dziękuję za odpowiedzi(kwiatek)

korek221
 537  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

allegro oszustwo spór

Odpowiedzi

amalka
Na ścisłość- nie musisz robić nic bo TY wywiązałaś się ze zobowiązania i swojej części umowy- zapłaciłaś (grins) Tylko i wyłącznie Twoją dobrą wolą będzie użeranie się z pisemkami. Jeśli w opisie aukcji, na stronie o mnie i w mailu, który otrzymujesz od systemu (potwierdzającym wygranie aukcji) nie było informacji o innym numerze konta- to już sprawa kobity jak odzyska pieniądze z mężowego kąta (kwiatek)

Jeśli chcesz iść sprzedającej na rękę- napisz do Allegro. Z pewnością zwrócą pieniążki (grins)

Ps. Ja w takiej sytuacji dostałam gratisik za zamieszanie (kciuki) I żeby nie było- nie wynegocjowałam go hehe Sprzedający sam wpadł na taki pomysł a ja nie protestowałam...
ulenka091987
z Allegro przesłanie pieniędzy jest możliwe na dowolne konto jakie tam się poda, wiem bo mam konto allegro na męża a z niego pieniądze są przesyłane na moje konto bez żadnych problemów, a jeśli sprzedający otrzyma pieniądze na konto allegro może zrobić zwrot(zamiast wypłaty) i pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto allegro
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.