Menu

problem z komputerem

dziewczyny wiecie jak się robi formatowanie? juz nie zdzierżę a nie doczekam sie chyba jak brat mi zrobi format? wie któraś jak mam to zrobić? i czy sobie dam z tym radę jak jestem zielona(grins)

Kubusiowa
 607  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

formatowanie

Odpowiedzi

Kubusiowa
kurna szczerze mówiąc mylałam ze znajsę jakie polecenie w systemie klikne tu i tam na jakiś reset czy cóś i bedzie grało(smiech) wiem ze wszystkie programy są oryginalne i jakieś płyty są ale nie wiem co jest co...
Kubusiowa
juz wszystko co potzrebowałam przeniosłam na karty pamięci mp3-ki i peny ale faktycznie zotawię to może poszukam kogos kto mi to zrobi... dzięki(kwiatek) i spokojnej nocy(kwiatek)
margolcia85
To nie jest takie trudne jak masz plytę z windowsem, albo jakimś innym systemem, linux np. to wrzuć ją do nagrywarki, następnie ponownie uruchom kompa w czasie uruchamiania wybierz rozruch z dysku, co sprawi że automatycznie zacznie się formatowanie(tzn. wgrywanie nowego systemu) wykonuj każde z poleceń które pojawią Ci się na ekranie monitora i będzie git! Potem musisz zainstalować kartę graficzną(właściwie jej sterowniki) muzyczną, oficce i wszytekie inne programiki których urzywasz, a jesli chodzi o instalację internetu to wszystko zalezy od dtego jaki posiadasz w sensie neostradę, radiówkę czy jeszcze jakies inne cudo, ale w tym niestety nie pomogę bo potrafię instalować tylko neostradę(jestem samoukiem, ale robiłam to już tyle razy że chyba nawet w nocy jakby mnie ktoś obudził to nie miałabym z tym problemów) pozdrawiam i życze powiowdzenia!
Punia
owszem stawianie windowsa to pryszcz ale nie dla laika.nawet jeśli postawisz system to mozesz mieć problem ze sterami a z siecią napewno bo musisz spisać sobie z protokołu twoje ip, brame i serwer dns. jeśli nie masz nikogo kto w razie czego pomoże ci to zrobić nie zabieraj się za to :]
jeśli jednak się uprzesz i masz fon w orange to mogę pomóc zrobić ci to przez telefon(chyba jak każdy mam darmowe minuty więc no problem) jak coś to pisz na prv.
pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.