Menu

Problem z łóżeczkiem turystycznym.

Domyślnie Prujące się łóżeczko turystyczne
Witam!Nie dalej jak miesiąc temu kupiłam dla mojej córki łóżeczko.Sprzedawca zapewniał że jest ono najwyższej jakości z najlepszych materiałów.Nie dalej jak trzy dni po zakupie zaczęło się pruć na łączeniu siatki z materiałem.Zadzwoniłam do sprzedawcy przedstawiłam sytuację,kazał przywieżć ostatecznie odmienił na nowe.Po tygodniu użytkowania znowu to samo,zadzwoniłam do sprzedawcy.Pani stwierdziła że nie możliwe że jestem jedyną osobą skarżącą się na ten towar,że jest to uszkodzenie mechaniczne i że pewnie dziecko bawi się czymś ostrym w łóżeczku (miało wtedy 7 mies.).Czy może ktoś z was był kiedyś w podobnej sytuacji?Nie wiem co mogę zrobić i od czego zacząć?

sadi24
 509  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zakupy internetowe dziecko

Odpowiedzi

Remedios
jeśli sprzedawczyni nie chce działać to napisz pisemną reklamację, skargę i zażądaj zwrotu pieniędzy. szok jaki potrafią ludziom szajs sprzedawać. musiałaś wyjątkowo pechowo trafić na 2 buble albo po prostu sprzedają taki badziew...swoją drogą pierwsze słyszę żeby się pruło łóżeczko, nasze ma kilka lat, bo mamy po kimś, jest mocno ekploatowane ale nie ma mowy żeby chociaż niteczka gdzieś wylazła. Nie daj się robić w balona, idź tam, gadaj z kierownikiem i zostaw reklamację.
beatka7623
Zgadzam się z @Remedios A sama mam 2 łóżeczka turystyczne z 2 innych firm i nic takiego mi się nie dzieje A w łóżeczku czasem się bawi dwoje dzieci w tym trzy latek Więc nie waży już 10 kg :) Moim zdaniem mają kiepskie materiały z których robią Ja bym oddała i już Niech oddają kasę Masz prawo do zwrotu i już
Mysiaa
ja to bym nie dzwoniła nawet tylko po prostu tam pojechała i na miejscu im powiedziała , ze chce zwrotu pieniędzy.Nie wyszłabym stamtąd dopóki nie oddaliby kasy ,a jak by nie chcieli to domagałabym się rozmowy z kierownikiem.Poza tym co ta kobieta myślała??Przecież to logiczne , ze małe dzieci nigdy nie mają ŻADNYCH OSTRYCH ZABAWEK!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.