Menu

Problem z nastolatką

Witam was
Mam problem z 17 letnia córką a mianowicie taki że moja córka bardzo lubi oglądać piłkę nożną i lubi jeździć na mecze , nie jest taka jak jej koleżanki z klasy że myślą tylko o ciuchach i makijażu . Największy problem mam z tym że ona mi nom stop na te mecze chce jeździć i najbardziej się boje tego że kiedyś ją popiją na takim meczu .Ostatnio wyleciała mi z pomysłem że sobie zrobi tatuaż z herbem klubu .. Ja po prostu już nie wiem jak jej to wytłumaczyć że kiedyś naprawde na takim meczu ktoś jej zrobi krzywde , a teraz tyle słyszy o tym w telewizji , o tych kibicach co z nożami po mieście latają

Iwona45
 541  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Wychowanie sport mecze

Odpowiedzi

jagoda30
Ja chyba bym wolała,żeby moje dziecko miało jakąś pasję,niż wypicowane pustogłowie latające po galeriach.
Tatuaż ok,ale może nie z herbem klubu,za parę lat może żałować,chociaż praktycznie każdy tatuaż da się przerobić.
Kibole to masakra,nikogo nie szanują,o to bym się bała najbardziej,rozmawiaj,tłumacz,jeśli chce chodzić na mecze niech uważa na siebie.
kasiunia1005
Co do pilki i meczy to ja bym sie na prawde cieszyła, że córka ma zainteresowania, pasje. Zgadzam się z @Jagoda30 że lepiej jak dziecko się czyms interesuje niz gdyby tylko myslalo o ciuchach i zabawach w dyskotece.
W obecnych czasach szczerze mówiąc wszędzie moze się nam coś stac ale nie można zakladac najgorszego. Trzeba ufac dziecku, że wychowało się je na madrą osobe.
Ja swego czasu tez bardzo chcialam tatuaż, rodzice jednak poszli ze mna na układ, że jezeli skończe szkołe średnią i dostane sie na studia i nadal będe chciała tatuaz to go zrobie sobie a oni go zasponsorują. Mi jednak ta chęć minęla - chociaz nie powiem czasami takie mysli mnie nachodzą zeby jednak sobie coś zrobic :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.