Menu

Problem z nóżką.

Przed chwilą moja mała (17mies.) zaczęła kuleć. Tak po prostu. Obmacałam jej nóżki, obejrzałam dokładnie i nic nie czuję, nic nie widzę. Madzia nie płacze, nie marudzi. Na początku robiła po kilka kroków i siadała lub lądowała na kolanach. Teraz siedzi na podłodze i jak próbuje wstać to od razu kwęka ale to raczej nie z bólu a z tego, że nie może iść. Siedząc bierze nóżkę i ogląda sobie stopę. Sprawdzałam i nic tam nie ma, wygląda normalnie. Jutro jeśli nie przejdzie idę do pediatry (u nas ortopeda jest raz w miesiącu) i zobaczymy co powie. Wiem, że nie jesteście lekarzami i na odległość nie da się niczego stwierdzić ale może spotkałyście się z czymś takim? Oszaleję do jutra.

Edytka85
 640  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie nóżka dziecko

Odpowiedzi

piasekpustyni
może weszła Jej jakaś "kujka" albo opiłek żelazny, takie rzeczy są mikroskopijne, a strasznie mogą dokuczać.
Edytka85
Nie wiem, ale nie wydaje mi się. Z doświadczenia wiem, że jeśli coś "soedzi" w nodze to boli. A ona nie płacze stając na nóżkach(pout)
Edytka85
Obyście miały rację kochane(prezent) . Teraz siedzi grzecznie i zajada chrupki.
jolla30
może nauczyła sie kulec i tak sie teraz bawi??bo jej sie podoba poprostu a jak zobaczyła że ty tez sie tym zainteresowałas to jeszcze fajniejsza ta zabawa dla niej jest...mój mały kiedys tak mi zrobił z bólem głowy,chodził i mówił,ze go głowa boli,gadał tak mi dwa dni ja poleciała z nim do lekarza,raz drugi,dostałam skierowanie do neurologa a okazało sie,ze moje dziecko słyszało,ze ja mówie ,ze mnie głowa boli i zmeczona jestem i on tez zaczoł to powtarzac i tak samo jak ja był zmeczony..poprostu spodobało mu sieto i jak ja zaczeła robic w okół tego zamieszanie to myslał ,ze sie z nim bawie...poprostu powiedział kiedys do mnie,,bawimy sie,ze mnie głowa boli?? masakra...
asiunia83
mój jak zaczyna chorować to często boli go noga .... lekarka kazała mi podawać nurofen bo działa przeciw zapalnie
Edytka85
Dziękuję Wam za odpowiedzi(prezent) . Może rzeczywiście macie rację bo nie kuleje teraz, tzn jak przyniosłam takie smażone przysmaki i postawiłam na stole to prawie biegiem leciała(smiech)(smiech)(smiech) ech te dzieci...Mam nadzieję, że obejdzie się bez lekarza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.