Menu

Problem z pobraniem moczu-help

Założyłam dziś o 5 rano woreczek na mocz mojej małej po 2 godz sprawdzam a tam nie dość że nic nie ma to worek cały poskręcany i odklejony częściowo. Próbowałam pobrać do pojemnika ale leci jej po nogach do nocnika nie chce sikać, można jeszcze jakoś inaczej spróbować?

yoanna
 478  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie pobranie mocz dziecko

Odpowiedzi

andziabuziak
niestety ale myślę że raz jeszcze podklej nowy i patrz co jakis czas...
beatris23
przyklej woreczek i noś wtedy dziecko na rekach dopóki się nie zesika
cela
Raczej nie masz wyjścia próbuj z woreczkiem aż do skutku. Moje troje dzieci miało bakterie w moczu to też to przechodziłam. Raz się udało a raz nie... Powodzenia!
yoanna
Dziewczynce jest ciężko tym workiem pobrać,ona nawet nie da sobie tego przykleić porządnie, chyba ma coś z pęcherzem i ucieka wyrywa się nawet pieluchę ciężko przebrać :(
Kasia1978
ja dalam mojej picie i tak po okolo pol godzinie nakleilam woreczek,jak juz miala naklejony to lekko ponaciskalam jej pachwinki...podzialalo
zylinka
jak mojej pobierałam woreczkiem, to najpierw założyłam woreczek a później pieluchę, woreczek był zabezpieczony przed oderwaniem..i udało się...spróbuj raz jeszcze, może akurat :)
MiJa
kiedyś nie było woreczków...moja mama opowiadała mi ,że wkładała do pieluchy watę a potem delikatnie wyciskała do pojemnika(grins)
yoanna
Hehe MIJA ja też juz myślałam nad tym sposobem albo dużo gazy dać i też wyciskać a z takiego wyciskania nie będzie "sfałszowany"wynik badania?
Zylinko- ona nie da sobie przykleić tego worka, wyrywa się i ucieka, sama nie dam rady.
xkasiulax
ja zawsze około 5rano podmywałam małą zakładałam woreczek ona dalej szła spać,po dwóch godzinkach własnie budziłam ją znowu i woreczek był pełny moja zawsze po przebudzeniu robi siusiu
madelaine
Nie chce nikogo krytykować, ale z tego co mi wiadomo, to woreczek może być do pół godziny ( tak twierdzi nasz pediatra). Wówczas już wynik może być nie prawdziwy, bo rozwijają się bakterie, itp. Ja budziłam małą ok piątej, zakładałam woreczek i na to pampersa, po czym dawałam małej się napić. Dziecko zawsze po przebudzeniu siusia, więc nie powinno być problemu a jeśli da się dziecku pić, to to jeszcze wzmaga potrzebę wysiusiania.
beatka7623
No mnie ta sztuka się też nie udała Miałam dokładnie to samo więc nie pomogę a jak na złość do nocnika też nie chciała zrobić trzymałam małą chyba przez godzinę i nic (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.