Menu

Problem z przedszkolem

Od tego roku posłałam synka do przedszkola i mam problem... Alan nie umie jeszcze sobie poradzić z takimi rzeczami jak wycieranie pupy... i za każdym razem jak wraca do domu to ma brudne majteczki. Czy panie u was w przedszkolach pomagają dzieciom w takich sprawach?!

apologize
 619  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak pupa przedszkole problem

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Oczywiscie... ze tak. Tu nawet nie ma o czym gadac. Po co one tam sa? Przeciez to normalne, ze male dziecko moze miec jeszcze z tym problem.
apologize
No właśnie... jak zwróciłam na to uwagę jednej pani to powiedziała, że ona nie jest od takiej roboty... Zdziwiło mnie to, ale nie miałam ochoty się kłócić. Pani powiedziała, że dzieci mają być czyste i powinny sobie umieć poradzić. No cóż... powinny. Ale nie zawsze to wychodzi.
Marlena
Tak nie może być. Musisz porozmawiać z przedszkolankami. Przecież mało który 3 latek sobie poradzi, nie wspominając już o higienie - o umyciu dokładnie rąk itd. Dziwić się potem że dzieci mają robaki. U Zuzi w przedszkolu taka sytuacja jest nie do pomyślenia.
Claudia
A od czego ta pani tam jest??przeciez to maluchy...moze zmien przedszkole?
kasia13_archiwum
Sluuuuchaaam???? *tylkoglowapotrzasnac*
To od czego ona tam jest?
W przedszkolu moich corek biora nawet dzieci w pampersie...
A jak trzeba to ucza chodzic na nocnik... tylko trzeba mnostwo czystych rzeczy dac, to beda przebierac, jak jednak sie zdarzy...
A taka sprawa, jak podtarcie tylka... coz... tam jest oczywista...
Moja cora dlugo latala, zeby jej tylek podetrzec... nawet jeszcze z 4 latkami... Nikt jej nic nie powiedzial...
Marlena
No dla mnie to też nie pojęte... jakim cudem ktoś kto nie chce dziecku pupy wytrzeć pracuje w przedszkolu... może ta pani tam jest przez pomyłkę a już jestem przekonana, że własnych dzieci nie ma.
Ania
W przedszkolu , do którego uczęszczała moja córka nie było takiego problemu, jeśli organizuje się grupę maluchów to jest to naturalnie wpisane w zakres obowiązków personelu, a jeśli panie mają z tym problem to walcz o swoje w końcu płacisz za usługę?
apologize
No tak zrobię... nie mam wyjścia zdaje się
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.