Menu

Problem z przewijaniem

Odkąd zrobiło się ciepło Oskar wyraźnie się buntuje przy zakładaniu pieluszki. Zdaję sobie sprawę, że bez mu lepiej, przewiewniej ale przecież nie położę go spać bez pieluszki. Śpi tylko w pieluszce, żeby się nie przegrzał, przykrywam go pieluszką terową bo mamy w domu naprawdę upał. Co zrobić, żeby przy zakładaniu pieluchy nie dochodziło do takich dantejskich scen. Mały tak płacze, że się robi dosłownie purpurowy i aż się zanosi.

mamaoscara
 698  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat płacz upał pielucha

Odpowiedzi

tatarata
Facet, jak widzę, ma już ponad rok, ciepło jest - jak sie zesika to nie ma tragedii - może to dobra okazja żeby po prostu założyć mu majtki i spróbować oduczać pieluchy?
paula80
Moim zdaniem jeszcze nie przejdzie... Mój Maks ma 21 miesięcy i bez pieluchy na noc nie ma szans. Pielucha rano jest pełna. Przez dzień owszem, chodzi bez ale potrafi sam iść na nocniczek i się załatwić. W nocy natomiast jak jest ciemno to nie odważył by się spacerować po mieszkaniu, a co dopiero 14 miesięczny maluszek. A prania pościeli i materacyków codziennie chyba nikt by nie wytrzymał.
tatarata
Na noc pielucha - jasne, a w dzień eksperymentować.
jolks28
U nas tak właśnie było z Nikolą... Ma dwa latka i już jakiś tydzień temu zaczęła wydziwiać z pieluchą, więc na noc pieluszka w dzień (tylko po domu) bez. Na wyjścia jeszcze ubieramy bo nie zawsze jest możliwość skorzystania z toalety a mała nie umie jeszcze trzymać. Na razie idzie całkiem nieźle... zobaczymy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.