Menu

Problem z sikaniem

Mój Mateuszek or roku już nie sika do pieluszki, ale mam z nim teraz problem od jakiegoś czasu uwazniej go obserwuję i zauważyłam że chodzi siusiu raz – góra dwa razy dziennnie! Pije przy tym dośc dużo, więc chyba musi wstrzymywać sikanie. Często go pytam czy nie chce mu się siusiu – jak wychodzimy to mówię mu zawsze „idź zrób siku, żeby ci się potem w piaskownicy nie chciało” - to mi mówi że mu się nie chce teraz siku. I co z nim zrobić?

maryanna
 695  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

kwiatuszek85
To bardzo niedobrze. Powinnaś udac się z synkiem do lekarza. Może coś nie tak z nerkami, albo moczowodami. Nie jest to w każdym razie normalne że tak mało sika...
kachna30
Dokładnie – nie ma co czekać musi obejrzeć go lekarz! Coś się musi z tym wypijanym płynem przecież dziać a tu wszystko wskazuje na to że wda jest zatrzymywana w organiźmie.
dwudziestka
Zgadzam się – koniecznie do lekarza. Jak tak jest dzień w dzień to nic dobrego to nie wróży – nie chcę cię broń Boże straszyć – ale bez lekarza się nie obejdzie. Tylko on może postawić diagnozę. A ciekawa jestem czy jak synek robił do pieluszki to sikał cześciej?
maryanna
Treść została zablokowana przez zespół
kasia13_archiwum
Tez tak mysle.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.