Menu

Problem z szwagierką. Co jej odpowiedzieć?

Moja przyszła szwagierka jest dwulicowa. Niby ładnie pięknie ze mną rozmawia a jak mnie nie ma to mnie obgaduje. Nawet mówi na mnie naszej przyszłej teściowej (zresztą od niej to wszystko wiem:)). Kolejny raz jak się do mnie odezwie chce jej coś powiedzieć, dać jej do zrozumienia że z nią nie mam zamiaru rozmawiać za to jaka jest. Ale nie chce jej też obrazić, chce to zrobić "kulturalnie". Macie jakieś pomysły?

justyna01
 1366  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina rodzina

Odpowiedzi

Beki
heheheheeeee.. jw.
Majaaaaaa0000
rozmawiaj z nia tylko o pogodze wtedy nie bedzie miala jak Cie obgadać...
madziullka
prosto z mostu. jeść ci nie daje, sypiać tez z nią nie będziesz. wiec po co sie bawic w deliktnie jak można raz a porzadnie
ryzawa535
Urazic?kobieto ogarnij sie ona Cie obgaduje a Ty zastanawiasz sie co jej powiedziec???wal prosto z mostu a poczujesz sie lepiej
Anciacia
Jeżeli sensem jej życia jest obgadywanie to co byś nie robiła i tak coś wymyśli, więc najlepiej ograniczyć kontakt do minimum ..
karolcia514
Ja na twoim miejscu olała bym to co mówi i tym się nie przejmowała po prostu miała bym do głęboko w dupie w życiu są ważniejsze rzeczy niż przejmowanie się tym co mówi szwagierka czy inni ludzie .
karolcia514
Dodam ze jak bym miała tak sie wszystkim przejmowac co kto o mnie czy na mnie mowi to dawno byla bym juz lysa czy cus podobnie hehehehe ale nie warto :)
Tuptolek
normalne, zejdzie się zanim to się zmieni, póki co jesteś na pewno "ciekawym tematem" do rozmów, a teściowa jakby była w porządku to zamiast przekazywać to Tobie to powinna z córką porozmawiać, a Tobie nic nie powtarzać, chyba, że obie lubią mieszać
Tuptolek
trzeba przyjąć do wiadomości, że zawsze będą sobie powtarzały to co Ty mówisz i jeśli potrafisz się nie wygadywać nie mów nic istotnego ani jedej, ani drugiej
justyna01
Tuptolek: Tyle że teściowa po mojej stronie jest. Zwróciła szwagierce uwagę że ma nie obgadywać. I przez to jeszcze bardziej mnie nie lubi:). Może i macie rację dziewczyny że mam nie zwracać uwagi. Jak już mnie naprawdę mocno wkurzy (a dużo nie brakuje). To wtedy jej wygadam. I będą milczące dni, miesiące lub lata:)
Basia1980
Oj miałam to samo... okazało się, że to teściowa nagadywała, przez co nasze kontakty już chyba nigdy nie będą dobre... Najgorsze, że ona uwierzyła teściowej, że to ja ja rzekomo obgaduje. teraz nasze kontakty są w miarę poprawne ale trzymamy się na dystans
Grosik007
ja bym siadła we 3 i wyjaśniła spokojnie
śmiałabym się z tego! nie ma sensu rozpoczynać konfliktu:) Zbiegiem czasu sama do tego dojdziesz!
goskapolak
Proponuję zrobić konfrontację.Zbierzcie się we trzy i zapytaj się teściowej jak to było z tym gadaniem na Ciebie szwagierki(grins).
Albo będziesz miała jasność albo dziką awanturę i dwie obrażone baby.
hiVision
O byle kim nie gadają (rock) Moja szwagierka też mnie obgaduje, jak mieszkaliśmy obok siebie to potrafiła mnie okraść na 700zł zwrotu z podatku na przykład.. kiedyś przyszła mi paczka z kosmetykami to ją odebrała i na oczy jej nie widziałam. Ostatnio chciała mnie skłócić z chrzestną mojego syna..to jest dziecinada i kretyństwo. Teraz jak ktoś z moich znajomych się z nią zadaje, to ich ostrzegam, i prosto z mostu jej powiedziałam, że jest ***** :) co Cię obchodzi jej reakcja? Tak się ktoś nad kimś niepotrzebnie lituje, to sam obrywa.
natuuusia19
pojedz jej po calosci:) dobitnie a poziej olej cieplym moczem:D
angelika28
Jak dla mnie to zwracanie uwagi nic nie da, może zwyczajnie po jakimś czasie jej się znudzi i znajdzie sobie inny obiekt zainteresowania..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.