Menu

problemy senne

witam wszystkie NetMamy:) ja mam takie pytanie. jestem mloda mama i mam synka ktory ma 11 miesiecy i jeszcze nie przespal mi calej nocki. prubowalam juz wszystkiego co mozna przeczytac w roznych gazetach dla mam ale nic nie pomaga. problem polega na tym ze czesto buzi sie w nocy i musze dac mu pic zeby z powrotem zasnol.. takie wstawanie nieraz powtaza sie 5-6 razy w nocy. nieraz nawet nie chce zasnac ja sie obuzi i kreci sie z boku na bok nie mogac zasnac... bardzo prosze o jakie kolwiek porady...

KarolinaB204
 678  4

Odpowiedzi

mammma
moja córka ma 2 latka i jeszcze nam się budzi w nocy. Jak synuś nie płacze, to nie bierz na ręce, nic nie mów do niego, światła nie pal. tylko usiądź przy lóżeczku i czekaj aż uśnie, co najwyżej po łapce pogłaszcz. Jesli masz pewność że nie budzi się z głodu, mleka nie dawaj, co najwyżej wodę czystą. Ugasi pragnienie a że ma nieciekawy smak, to mały nie bedzie się dopominał o picie.
aniolek17
zadałam neidawno to samo pyatnie i odpowiedzi nieuzyskałam jak to zrobic .. moj tez sie budzi z 6 razy daje smoka lub pic i spi dalej nikt nam niemoze pomoc :) haha
darzenka
jesli karmisz piersia to sie przygotuj ze bedzie tak długo sie bedzie póki nie odzwyczaisz go moja córa tak miała do 2 lat gdy tylko ja odzwyczaiłam przesypiałą całą noc:) Wyrosnie z tego po prostu ma taki etap w życiu przez który musi przejść. Powodzenia.
Koralik
To prawda,jeśli karmisz piersią to normalne jest wstawanie 5-6 razy w nocy.Mój synio ma 14 m-cy i wstaje kilka razy,głód głodem,może po prostu chce mu się pić a najpewniej to poprzytulać.Taki etap,taki wiek.Także cierpliwości życzę Tobie i sobie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.