Menu

Problemy skórne u dzieci

Dzieci często mają problemy skórne, jak ciemieniucha, potówki, odparzenia itd. Czy wasze pociechy również miały tego typu problemy? Jakie specyfiki sprawdziły się u was w takich przypadkach? Co możecie polecić innym?

Ania
 1258  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie odparzenia ciemieniucha dziecko skóra potówki

Odpowiedzi

MiJa
z ciemieniuchą nie mieliśmy problemu. Potówki też jakoś unikneliśmy. Odparzenia bywały sporadycznie(np. przy jakimś rozwolnieniu czy antybiotykach|) i sprawdzał się sudokrem i kąpiele w krochmalu. Teraz syn ma bardzo szorstką i wysuszoną skórę na plecach i pod kolanami. Smaruję parafiną.
daryjka87poznan
Odparzen moje dziecko nigdy nie miało. Natomiast na inne wysypki zawsze stosujemy przepisany przez panią doktor krem ktory sie zamawia i oni w aptece sami robią.
truska
Mati nigdy nie mial odparzen, ale profilaktycznie codziennie smarujemy pupe bepanthenem, polecam
ancyk
Na wysypki, odparzenia itp. polecam sudocrem dla dzieci i dorosłych działa fantastycznie!!!
olus52
ja u córki długo nie mogłam się pozbyć ciemieniuchy,oliwka nie pomagała,olejuszka z firmy skarb matki tez nie pomogła,skuteczny był krem na ciemieniuchę z firmy AA,bardzo szybko usunął problem także polecam :) a na odparzenia tormentiol:P
Guzik
Też używaliśmy sudocrem, oliwkę te dla dzieci. Teraz widziałam, że pojawiły się też kosmetyki dla dzieci z Floslek - for baby, for mum. Jest też krem do pielęgnacji pupki, który zapobiega odparzeniom.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.