Menu

Problemy w związku

Jak rozwiązujecie problemy w związku? Potraficie na spokojnie usiąść i porozmawiać, czy też zwykle kończy się krzykiem i płaczem? A może należycie do tego typu osób, które nie powiedzą co im leży na serce tylko się obrażają i przestają odzywać? Opowiedzcie jak zachowujecie się w problematycznych sytuacjach.

Ania
 1148  6

Odpowiedzi

Panterka
Ja mam problem z mówieniem, co mi nie pasuje, więc najpierw piszę.. Najczęściej w sms'ie, ale potem na spokojnie też powtarzam to co napisałam.. Wcześniej każda kłótnia kończyła się moim płaczem, teraz panuję nad sobą.. Poza tym kłócimy się baaaardzo rzadko:)
daryjka87poznan
Zalezy o co poszlo. Raz sa krzyki a innym razem potrafimy na spokojnie usiąsc i porozmawiac.
mycha2706
Jestem osoba bardzo wybuchową,mój partner również.Jak jest burza to z piorunami,ale potrafimy szybko się dogadać.Nie ze mną ciche dni-nie potrafię. Muszę wygarnąć wszystko,inaczej bym sie udusiła....
aniol
my zawsze dochodzilismy do kompromisu i malo sie kucimy zdazaly sie klutnie z placzem z mojego powodu ale moj zawsze jakos docieral do mnie i bylo ok nigdy niemielismy przez 11 lat jak sie znamy cichych dni nietoleruje tego .zawsze dlugo rozmawiamy o problemach .uwazam ze dzieki rozmowom nasze malzenstwo jest udane .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.