Menu

problemy z karmieniem piersią

moja prawie 4 miesięczna córeczka od dłuższego czasu nie chce ssać piersi. w nocy gdy jest zaspana to nie ma problemu, a w dzień to musze różne cuda wyczyniać żeby chciała ssać. dzis zrobiłam eksperyment, odciągnęłam mleko i dałam jej z butelki a ona jadła aż jej się uszy trzęsły! co to może być że ona nie chce mojej piersi? poradźcie bo już mi sił brak. pozdrawiam

ulastanislawska
 464  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

karmienie piersia

Odpowiedzi

99goga99
Ja nie wiem ale tam Ci na pewno pomogą www.poradylaktacyjne.com
karolina87
no z jednej strony to masz dobrze, bo nie będziesz miała problemu z odzwyczajeniem jej od piersi. Może po prostu sama chce przejść na butelkę. Spróbuj podawać jej w dzień swoje mleko tylko, że w butelce, a w nocy podawaj pierś. To nic złego (grins)
karolina87
a malutka ma prawie 4 m-ce więc niebawem zaczniesz włączać jej inne pokarmy w ciągu dnia, więc będzie dobrze.
PatrycjaM
zgadzam sie z ollaj@ jeśli jesteś uparta i bardzo chcesz karmić ciągle przykładaj ją do piersi. Jest nadzieja ze w końcu jej przejdzie.
Jak zaczniesz podawać z butelki to już nie bedzie chciała z piersi.
Jesli chodzi o odzwyczajanie od karmienia piersią to nie zgadzam się!!!- syna karmiłam 20miesięcy i bez problemów poszło odstawienie. Większy "problem" miałam ja-że to już koniec.HA!HA! Syn nigdy nie miał butelki+smoczek w buzi, zreszta smoczka tez nie chciał. Uważam ze warto być wytrwałym,jeśli potrwa to dłuzej poproś o pomoc laktatorkę-moze w szpitalu. POWODZENIA. (awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.