Menu

Problemy z partnerem

Jak rozmawiać z mężem (partnerem), gdy każda rozmowa kończy się kłótnią?

Ania
 3147  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina

Odpowiedzi

Joanna30
Na Swoim przykładzie wiem ,ze rozmowa z partnerem bardzo duzo pomaga.Ja z moim Męzem kłocilismy sie bardzo czesto jak nasz synek był mały ale rozmowy pomogly przetrwac ten ciezki okres.Dzis jak patrze jak moi Mezczyzni sie bawia to jestem z Siebie zadowolona ze nie dałam sie wczesniej poniesc emocja i słuchałam rad swojej mamy i tesciowej.Dziekuje im za to Bardzo mocno bo tylko dzieki im moje małzeństwo trwa do dzis .
KdaPl
mój mąż nie nadaje się do poważnych rozmów, albo traktyje je jak dziecko (ze śmiechem), albo jak rozkapryszony nastolatek (oburza się, obraża, nie da sobie nic konkretnego powiedzieć)....trudno o jakąkolwiek poważną rozmowę...
33anna
Też zadawałam sobie takie pytanie wiele razy.....
Zastanawiałam się czy ze mną jest coś nie tak czy z nim, że nie potrafimy się nie raz dogadać. Doszłam do wniosku że rozmowa jest ważna, ale czasem lepiej przemilczeć napięcie.
irekzboralski
ja to czasami kiedy jest mi za "słodko"to celowo się czepiam szczególów by sprowokować małą sprzeczkę:)a to szklanka nie odniesiona do zlewu itp....a poważniejsze spory na szczęście rozwiązujemy dzięki rozmowom....i to przewaznie kiedy opadną emocje...moje....przede wszystkim
moniajulitka
Z moim też tak jest.Jak się zaczyna coś dziać.Ja się wygadam,wykrzyczę czasami wypłaczę a on najlepiej słowem by się nie odezwał.Później tylko mnie przeprasza.I to mnie jeszcze bardziej wkurza.A później słodkie godzonko:-)
aniula
Mój nie umie rozmawiac...obraza sie , albo przekrzykuje...i zawsze czeka az rozejdzie sie po kosciach...wkurza mnie ostatnio...i nie mam pomysłu niestety:(
flame123
ja się wydzieram i wściekam, za dwie minuty mi mija i staram się przejść do porządku dziennego. Pan Hrabi jest obrażony, ale teraz juz mu szybko mija :) Kiedyś było gorzej.
popi844
Ja jestem wybuchowa niestety chociaż od porodu malutkiej zmieniło mi się i jestem bardziej opanowana,ale też nie zawsze.Ja lubie rozmawiać mój mąż tak sobie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.