Menu

Problemy ze snem

Jestem w ciąży. Na początku miałam tak, że byłam senna cały dzień, teraz znowu zaczął się okres bezsenności. Nie mogę spać, kręcę się całą noc, zwariować można. Czy wy też tak miałyście w ciąży?

flora
 1253  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie problemy ze snem bezsenność

Odpowiedzi

hogata
Miałam dokładnie tak samo. Nie przejmuj się, z czasem to minie. Spaceruj dużo w ciągu dnia na świeżym powietrzu. Wywietrz sypialnię przed snem, tak żeby temperatura w pokoju była około 19 stopni. Pomoże też ciepła, lecz nie gorąca, kąpiel przed snem.
Mart03ha
Nie wiem jak duży masz już brzuch, ale może przez to jest Ci niewygodnie?
malaaaa
Też nie mogę zasnąć. W pierwszym trymestrze spałam jak zabita rano, popołudniami i w nocy - byłam wiecznie zmęczona. Teraz chyba już się zaczynam bać i może dlatego, nie wiem:) Nie mogę się już doczekać kiedy wezmę na ręce moje maleństwo
justa
Niestety tak- szczególnie pod koniec ciąży, gdy brzuszek jest duży i trudno znaleźć wygodna pozycję do zaśnięcia. Poza tym było mi gorąco- w zimie otwierałam okno na oścież bo inaczej nie dało sie zasnąć.
Natty
To wszystko przez nasze hormony, przechodzą zmiany w czasie ciąży. Najwięcej bezsennych nocy miałam, gdy moja córeczka zaczynała kopać, Pomagała mi wtedy herbatka z melisą lub ciepłe mleko z miodem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.