Menu

Produkty ikei

Ikea ma różne opinie. Ja lubie ten sklep ale szczególnie ze względu na dodatki do mieszkania typu lampy, różne fajne rozwiązania jeżeli chodzi o przechowywanie różnych rzeczy, nie wspominając już o akcesoriach kuchennych i duperelach typu świeczniki itd. Ciekawa jestem jakie jest wasze zdanie. Czy wg was to tandeta czy sposób na życie i pochwalcie się co fajnego kupiłyście a co było zupełnie nie trafione.

Ju25lka
 729  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

ikea zakupy sklep

Odpowiedzi

natka18
Meble z ikei wydają mi się niesamowicie tandetne – myślę tu o szafach i takich rzeczach. Nie chcę od razu dyskwalifikować wszystkiego ale kupiłam kiedyś taką czarną szafę do przedpokoju. Kosztowała koło 400 zł – najpierw odpadł drążek do wieszania wieszaków, potem wykrzywiły się drzwiczki. Nawet nie miałam tego ochoty reklamować – z przyjemnością zaniosłam na smietnik. Natomiast stół do kuchni taki z szufladkami bardzo sobie chwalę.
apologize
Ja od kogoś dostałam kieliszki do wina z ikei i muszę powiedzieć że pękały jeden za drugim podczas mycia naczyń. Jakieś strasznie kruche były.
kosia
Ja nakupowałam pełno ręczników w ikei i do dzisiaj sypią się z nich klaczki! Strasznie są felerne te ręczniki. Natomiast bardzo jestem zadowolona z takich melanżowych dywaników do kuchni, które normalnie można prać w pralce, z młynka do pieprzy również, i z mojej wielkiej deski kuchennej – taka jakby z kosteczek drewna. Gruba na 5 cm i wielka. Wszysto na niej robię. Wygląda jak gruby blok drewna opasany dookoła taką gumą.
monjuk
Jeszcze nie kupilam nic nie trafionego w ikei, a mam dużo rzeczy i meble i rzeczy z wyposażenia. Bardzo sobie chwalę ikeę.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.