Menu

Program Payback..

Laseczki, opłaca się rejestrować w programie Payback? Bo dostałam sms, że można zbierać punkty, które potem się wymienia na nagrody czy coś tam.. Niby wszystko jest za darmo.. A jak to wygląda w rzeczywistości? Ma któraś z Was założone to konto? Ostatnio nawet w aptece widziałam, że za zakupy lekarstw można dostać punkty.. Na czym to polega?

Panterka
 1003  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

program payback konto payback

Odpowiedzi

Nicoletta
mam założone konto,ale jeszcze żadnej nagrody nie odebrałam bo punktów mam jakoś 700 a od 500 (plus dopłata) są dopiero nagrody, a jak chcesz za same punkty coś zgarnąć to musisz mieć ich od ciula.. nic mi nie wiadomo o żadnych opłatach, zbieram tylko na BP ale można w różnych punktach..
mamapati
ja zbieram juz ponad 4 lata(wczesnier sie w realu zbierało) wymieniłam juz kilka razy najczesciej na bony pieniężne, obecnie mam 15000 punktów(grins) a codo nagród to te 500+ dopłata to jest jedna opcja a druga to ze bez dopłaty tez mozesz nagrode odbierac tyle ze wiecej punktów musisz miec
Zana
mamapati ...podziel się punktami (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
mamapati
(grins)(grins)(grins)(grins) duzo sie nazbierało:P
Zana
dużo ?? ...ja mam 3000 i się jaram (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
mamapati
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) ja mam 15 tys. punktów i pewnie na bin wymienimy chyba ze weżmiemy lalkę barbie za 8900
moput
Mam tę kartę i gdzieś tam chyba zbieram punkty, najwięcej jak sądzę na allegro bo tam nie trzeba pamiętać by pokazywać tę kartę ;) Nie wiem ile się uzganiało ale na coś fajnego bez dopłaty to chyba faktycznie musi być ich mega dużo :)
flame123
za 15 tysiecy jest np.zelazko zelmer albo philips
flame123
jak tankujesz duzo to sie oplaca i faktycznie nic sie nie placi
Panterka
Dzięki;) To zakładam..

A może ktoś inny korzystać z mojej karty? Bo mój M. dużo tankuje (samochód firmowy)...
flame123
moze:)
Magdzik
Ja też jestem w Payback, ale zazwyczaj tylko w Realu doładowuję punkty...
Achcha
mam, zbieram głównie w Realu
beatka7623
Ja również mam konto w Pyback No ja własnie sprawdziłam i mam 8700 punktów i jeszcze nic nie brałam Bo to co mi sie podoba to koszmarnie mnóstwo trzeba mieć punktów Ale zaraz pogrzebie bo dawno nie zagladałam Może sobie cusik wybiorę (grins)
beatka7623
Ch....a za głupią parasolkę krzyczą sobie prawie 7000 punktów lub 500 + 64,99zł (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) A za kubek termiczny krzyczą 3599 lub 500 punktów i dopłata 30,99 Pogięło ich Z kąd te ceny ? Chyba z nieba (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Ja za taką samą parasolkę z chmurkami dałam 35 zł i to był szmelc Teraz kupuję za 5 zł (grins) Przynajmniej nie szkoda (grins)(grins)
isiorek
my mamy jedna karte, mój tankuje służbowy na bp, robimy zakupy w real no i sporo na allegro. do tego są różne premiowe kupony, np dodatkowe 200 punktów jak kupisz coś tam ;) my najczęściej wybieramy bony na zakupy w real lub paliwo. w środe np mąż mi zatankował za 60zł
isiorek
aha i na jedno konto mogą być dwie karty
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.