Menu

Programy dla dzieci

W czasach młodości większości z nas popularny był teleranek, 5-10-15, domowe przedszkole, Pan Tik Tak itd. Co do zaoferowania dla najmłodszych ma dzisiejsza telewizja? Które z programów dla najmłodszych uważacie za wartościowe? Podzielcie się swoim zdaniem odnośnie programów telewizyjnych dla najmłodszych. Ciekawi jesteśmy również, czy pokazujecie dzieciom programy na których same się wychowałyście i czy to się dzieciom podoba?

Ania
 1522  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Przedszkolak 6-13 lat Wychowanie dzieci telewizja programy

Odpowiedzi

patis9
Moj synus ma 9 miesiecy i zawsze rano oglada o 8.00 do 9.00 an Vhr liste przebojow dla dzieci i leca tam stare piosenki : np. Ogorek , Najlatwiejsze ciasto w swiecie itp. i powiem szczerze ze zawsze sie usmiecha przy tych piosenkach :P
Pewnie teraz wszystkie mamy sie oburzyly ze taki maly szkrab oglada telewizje , ale rano jest marudny i musze go czyms zajac , bo ja za ten czas jem sniadanie ubieram sie , sprzatam... A tak to bym nic nie zrobila , bo tak zawsze bylo ...
amalka
Myślę, że brakuje dzieciowych programów... Podobnie jest z zespołami. "Arka Noego" i te dzieciaki śpiewające dla MiniMini (to te same chyba) nie śpiewają a wrzeszczą okropnie! "Fasolki" miały ładne głosy i do tej pory wracam do śpiewanych przez ten zespół piosenek. Krzysio je uwielbia! W kąpieli śpiewam mu "Mydło wszystko umyje"', "Szczotka, pasta"... Majka Jeżowska też miała ładne piosenki, podobnie Natalka Kukulska. Bebe Lily wygląda i brzmi atrakcyjnie dla dzieciaczków ale niektóre teksty to dramat! Podobnie Króliczek Titou... Prawda jest taka, że jak ktoś nie ma kablówki to niewiele programów ma do wyboru. Dzieci nie powinny siedzieć przed TV cały dzień ale przyznajcie- każda chyba włącza pudło i w spokoju zmywa podłogi :) :) :) Ostatnio natknęłam się na filmik wrzucony na YT przez chłopca który śpiewał "Domowe przedszkole" Zrobił facet karierę... Aż się wzruszyłam oglądając czołówki programów z "moich czasów" :)
Wartościowe programy to moim zdaniem "Domisie" i kilka bajek na MiniMini. Nic innego mi nie przychodzi do głowy...
PatrycjaM
Niestety te "stare" programy już nie lecą w telewizji. A szkoda! Syn ogląda program Babytv isą tam fajne krótkie bajki, lubi tez Bolka i Lolka lecą na KINO POLSKA. Niestety ostatnio polubił Geronimo Stilton-chociaż to raczej nie dla niego-ale przemocy tam nie ma. Ogladam czasami z nim.
daryjka87poznan
Moja mala oglada tylko bajki na Cebeebies, oraz Teletubisie i Dobranocny Ogrod.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.