Menu

Programy lojalnościowe - bierzesz w nich czasem udział?

Programy lojalnościowe to jedna z form promocji, której obecność w ostatnich latach coraz częściej widoczna jest w polskich punktach sprzedaży. Polegają one na przykład na zbieraniu punktów za każdy zakup, które potem można wymienić na nagrody lub możliwości uzyskania atrakcyjnych rabatów, jeśli pozostanie się wiernym danej marce, sprzedawcy lub usługodawcy. Do popularnych w naszym kraju programów lojalnościowych można zaliczyć między innymi Tesco Clubcard, Vitay Orlen czy Payback. A co Ty sądzisz na temat programów lojalnościowych? Bierzesz w nich udział?

Bierzesz udział w programach lojalnościowych?

NetMamaTeam Team
 525  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy programy lojalnościowe

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Zbierałam kiedyś punkty za płacenie rachunku za telefony mój i męża, era jeszcze była. Wymieniłam na 4 kubki każdy za 500pkt więc jak policzę to jest to moja najcenniejsza zastawa bo kosztowały mnie 2000zł(grins) Tyle, że rachunki i tak musiałam płacić.... Ery już dawno nie ma a ja kubeczki mam do dzisiaj (grins)
Nena
Mam na stacji paliw I w Alcampo(auchan) I yves rocher bo tam robie najczęściej zakupy. A i w sklepie z zabawkami toys rus. Z karta zawsze jakieś obniżki tam mam.
renata29
Mam karty w kilku sklepach,przy okazji korzystam.
Kumaja
Nie chce mi się nad tym skupiać, Strasznie się niecierpliwię, kiedy ktoś mnie prosi o wypełnienie jakiegokolwiek formularza.
Poza tym podpisuję się pod opinią ateny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.