Menu

proszę o info na temat porodówki na Borowskiej

czy ktoraś z Was rodziła może w szpitalu na Borowskiej.? Mają tam porodówkę bo widziałam tam kiedyś kręcace się cieżarne. To nowy szpital więc warunki byłyby super (chyba)

ika09
 1208  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród dziecęcy

Odpowiedzi

Magdzik
No chyba we Wrocławiu...(grins) W profilu @ika09 jest Wrocław, to chyba tam?(grins)
Agnieshka76
jeżeli chodzi to Wrocław z tego co wiem ma tam być przeniesiona z dyrekcyjnej. Ja rodziłam 6 m-cy temu na dyrekcyjnej i jestem zadowolona. Pozdrawiam
ika09
sory! chodzi o Wrocław.
Agnieshko76. czy na Dyrekcyjnej miałaś opłaconą położną czy tak bez żadnych dodatkowych "zabiegów finansowych" urodziłaś i miałaś dobrą opiekę, bo opinie na temat Dyrkcyjnej są sama chyba wiesz jakie.
Agnieshka76
Nie miałam nikogo opłaconego ani nawet znajomego :))))) Było to przed świętami Bożego Narodzenia mimo że wszyscy byli zabiegani to i tak uważam że opieka była dobra.
ika09
dzięki za info. z zewnątrz troche straszy i opinie są różne warto wiedzieć że jest ktoś zadowolony!!!!!
A co do tej porodówki na Borowskiej we Wrocławiu jakby ktoś miał informację to byłabym wdzięczna.
Agnieshka76
tak naprawdę to nigdy nie ma jednoznacznych opinii zawsze są "za" i "przeciw" Ja zadowolona. Na dyrekcyjnej może nie mają może super sprzętu ale mają wykwalifikowanych specjalistów. Na brochowie mają super sprzęt ale nie ma kto tego obsługiwać (problem z kadrą) kamińskiego to zupełny koszmar był 6 lat temu nie wiem jak teraz. I to tyle co wiem. Pozdrawiam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.