Menu

Proszę Was serdecznie o doradzenie wózka dziecięcego

jaki wózek możecie z ręką na sercu polecić, wsród koleżankek może jaki jest najbardziej popularny, chciałabym po prostu wiedzieć jaki wózek jest waszym zdaniem najlepszy.

stokrotka1990
 343  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem wózek dziecięcy

Odpowiedzi

Beki
Mogę polecić wózki emmaljunga, silver cross.
oli28
Implast 3w1 Bolder SD 2012+ fotel Maxi-Cosi Cabriofix my mamy taki faj ny wózek,lekko się prowadzi,jedyną wadą jest zbyt mała spacerówka jak dla mnie,ale na pierwsze miesiące jak najbardziej
Ada3610
Oli28 ja miałam ten wózek i drugi raz bym go nie kupiła.

Śruby dwie nam pękły i gondola się trzymała na dwóch pozostałych. I jeszcze problem z torbą, której nie ma jak zawiesić. Musiałam kupić drugą z zatrzaskami.

Moja przyjaciółka miała x-lander, przy pierwszym i drugim dziecku, była bardzo zadowolona.

Przy następnym dziecku kupiła głęboki wózek, a spacerówkę maclaren. Nie kupowałabym 3w1.
oli28
@Ada3610 no ja na ten wózek nie mogę narzekać nic mi się w ni m jak na razie nie zepsuło,torbę normalnie zawiesiłam nie miałam z tym problemu,ale przy następnym dziecku na pewno kupie coś podobnego tylko tańszego
Beatka9316
Ma mam Espiro Enzo evo 3w1 :) I jak dla mnie wózek bardzo fajny :) ale ze względu, że to moje pierwsze dziecko nie pomyślałam o tym żeby wybracć wózek ze spacerówką też z przodu. Więc ja polecam taki wózek żeby też mial spacerówkę przodem i tyłem. Koła żeby były pompowane:) Ale to tobie musi się podobać wózek :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.