Menu

proszek lub płyn

hej Kobietki,jakiego proszku lub płynu do prania i płukania używacie dla dziecka?(najbardziej to chodzi mi niemowlę),ale też większe dzieci,będę miała wiedzę na później:)(grins)(grins)(grins)

CHEMIA

katarzynka2404
 949  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy chemia

Odpowiedzi

Nicoletta
Lovela - proszek i płyn do płukania od początku aż do teraz (mała ma skończone 9 miechów) , chociaż ostatnio wyprałam w zwykłym naszym no ale wypłukałam w loveli ..
MAJA15
Jak dziewczynybyły mniejsze to używałam Lovela albi Jelp i płyn ten sam. Teraz piorę w takim samym proszku jak dla nas.(grins)(grins)(grins)
mammma
właśnie wróciłam do Jelpa. mała ma 3,5 roku i zdiagnozowane AZS (pokoj) wcześniej prałam w persilu lub vizirze sensitive.
izkalepszy
do roku malutkiej prałam i płukałam w JELP,a teraz jak i nasze ubrania piorę w Persilu a płuczę w lenorze sensitiv
asiunia83
od samego początku prałam w normalnym proszku persil, ariel
zosian
dzidziuś proszek a teraz taki sam co my(awve)
Aneta50209
tak do 3-go miesiąca prałam dzieciakom ciuszki w loveli a później już w tym co my czyli wizir. A płyn do płukania to używałam niemiecki Lenor sensitive (taki biały) dla dzieci (kwiatek)
Anemona
do roku dzidzius a potem naszym zwyklym
Iwona1977
Lenor Sensitive
fiolka
Dook roku prałam w Jelpie, bo Lovela nie dopierała i uczulala mi małego. Teraz piorę w Persilu (daje mniej proszku/żelu, dwa/trzy razy płukam), teraZ mam Perwoll i też jest ok. Płukam w E z zielonego opakowania
wikaa020
Jak Wiki byla mniejsza to proszek i plyn Jelp-polecam Jelp zielony do plukania.Slicznie pachnie!A teraz tansze Bobas,Dzidzius a do plukania Lenor sensitiv i Global.
katarzynka2404
serdecznie dziękuję kochane(kwiatek)(prezent)(kwiatek)(prezent)(kwiatek)(prezent)(kwiatek)(prezent)(kwiatek)(prezent)(grins)
martus1988
jelpa uzywalam a teraz vizir sensetive
monilajsa
od początku persil, ewentualnie vizir
babooshka
jeden i drugi jest dobry a od jakiegoś czasu persila sensitive:)
kasiam146
ja uzywam bobasa
beatka7623
Lenor Sensitiv (kciuki) jest delikatny Tylko kurcze mnie zaczyna drażnić ten zapach więc przejdę chyba na inny :/
beatka7623
A proszek wizir sensitiv :)
Kubusiowa
bambino -kosztuje grosze, nie uczula, ładnie delikatnie pachnie, za litr płace niecałe 7 zł a proszku różnie zależy ile mam kasy ostatnio miałam lowelle, przedtem jelpa, był tez dzidziuś a teraz mam bobasa
Kubusiowa
a niedługo przechodzę na zwykły proszek bo kiedyś przez przypadek pomyliłam torby i wyprałam mu w naszym zwykłym chyba E i wszystko było ok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.