Menu

Protokół zniszczenia

Cześć.
Mam takie pytanie bo szukam wszędzie i nie mogę znaleźć.
Przypuśćmy coś kupiłem, niech to będzie hmmm... (dla żartu(grins))wibrator dla żony hi, hi. No i pokwitowałem kurierowi odbiór, bo muszę zanim otworzę paczkę (niestety takie prawo choć czasem kurier o tym nie wie i można spróbować. Ewentualnie odmówić odebrania gdy uszkodzony towar i wtedy jest narzucona kara na kuriera że pozwolił na to przed pokwitowaniem, ale mnie jako klienta to nie interesuje - jego błąd). Powiedzmy jednak, że jestem człowiekiem a nie bydlakiem (grins)(grins)(grins) i robię mimo, iż kurier nie wie wszystko zgodnie z prawem, czyli podpisuje i otwieram i co?? Okazuje się, iż wibrator jest połamany (chciałbym widzieć minę kuriera jak oglądam zawartość paczki czyli wibrator he, he). Spisujemy protokół zniszczenia no i tu pojawia się moje pytanie: Co dalej gdzie się odwołuję do sex shop-u czy do firmy kurierskiej? Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedzi podparte prawem np konkretnym paragrafem.
Z góry dziękuję.(kwiatek)

Pateras
 1630  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zakupy prawo

Odpowiedzi

Juli1303
ja bym używanego nie kupowała(smiech)(smiech)
Juli1303
A ja bym do nich zadzwoniła i powiedziała, żeby sobie wsadzili w d*pe(smiech)
Pateras
(grins)(grins)(grins)(smiech)(smiech)(smiech) a Wam drogie Panie jedno w głowie hi, hi, hi. Dla ciekawych - to tylko przykład był(smiech)(smiech)(smiech) Ale swoją drogą jak jakaś pani baaaardzo lubi sex to jej mąż chyba wolał by by używała plastikowego przyjaciela niż prawdziwego listonosza lub hydraulika gdy on sam jest w delegacji (smiech)(smiech)(smiech).
Pateras
Dobra, dobra myślę, iż wystarczy żartów. Wolał bym drogie Panie zobaczyć jakąś konkretną odpowiedź jak np pierwsza odpowiedź @KaSiA13 najlepiej z konkretnym §. Zauważę, że pytanie nie dotyczy tego co moja żona lubi lub nie lubi tylko co dalej z protokołem zrobić. Ewentualnie jak egzekwować zwrot kosztów. Widzę, iż nie warto żartować bo niektórzy nie znają umiaru.
Pateras
@oliwusia nie prawda kurier nie wraca chyba, że zapłaciłaś dodatkowo za taką usługę co oferuje poczta polska koszt to chyba 5zł ale to inna historia (kwiatek)
@noemi masz do tego pełne prawo. Ja nawet nie będę próbował Ci udowadniać, że się mylisz. Mogę jedynie powiedzieć, że nie tylko od Ciebie to słyszałem(smiech)(smiech)(smiech)
Nicoletta
jeśli był by zniszczony wibrator to odwołała bym się do sprzedawcy, jeśli było by definitywnie widać że paczka jest zniszczony tzn opakowanie to do firmy kurierskiej.. tak bym zrobiła,ale jak jest rzeczywiście to nie wiem :/
Achcha
zwracasz się do sprzedawcy -on jest zleceniodawcą przesyłki i on załatwia sprawę jej uszkodzenia - Ciebie interesuje tylko rezultat: dostawa pełnowartościowego przedmiotu zakupu(kciuki)(kciuki)(kciuki)
krasna1
czy facet śmieje się pisząc hihi??????????
krasna1
czy facet śmieje się pisząc hihi??????????
Beki
hehehehe.. bo to taki żartowniś
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.