Menu

PROWOKACJA!!!

Moim zdaniem najlepiej jest wogole nie odpowiadac na tego typu prowokacje,lepiej sie posmiec i to przemilczec,oczywiscie chodzi mi o wczesniejsze "pytanie" laska założyła konto dzisiaj zeby narobic troszke szumu wokol swojej osoby i teraz ma satyswakcje...ŻAL!!!

Ancia0110
 829  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

dyskusja

Odpowiedzi

judyt89
Masz rację :))
Paulinka1701
a niech robi szum ...gwiazda jednego pytania ...lepiej sie tak nie kompromitowac tylko byc soba a wkoncu i tak kazdy to doceni a nie zrobic prowokacje byc gwiazda i zla opinie ..
Ancia0110
Tak bo to jest z jedenej strony śieszne a z drugiej poprostu żałosne albo stara i głupia albo dzieciak ktory sie bawi... Bez komentarza naprawde,a ona sie cieszy bo se moze odpowiedzi poczytac bo zwracamy na nia uwage
JUTI
a nie wiem o co chodzi,coś przeoczyłam?
JUTI
już wiem(krejzolka)
emiliab
GROSIK, JUTI proponuje przeczytać poprzednie pytanie pt.Dziecko, niezły ubaw, wlaśnie skończyłam i płacze ze śmiechu (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
JUTI
brak mi słów(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech)(smiech)
Gusiaq
po pierwsze.. NIE KARMIC TROLLA!!
po drugie- zastanawia mnie jedno.. skad taka przykladna matka mieszkajaca w Anglii (wnioskujac po ang klawiaturze) wie gdzie i kiedy "alimenciary" odbieraja pieniadze - ja o tym pojecia nie mam
po trzecie w koncu... rany czego oni teraz ucza w tych podstawowkach!!!!!
Magdzik
Kurczę, tylko niech mi któraś powie, kto to w końcu jest ta cała Cytrynka???(smiech) Wraca jak bumerang...pisze to już któraś z kolei, a jaki był jej poprzedni nick, bo nie wiem???(smiech) Trochę krócej tu jestem od Was co "poniektórych"(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
paulaa
wiecie co przeczytałam teraz cytrynki wypowiedzi i myślę że coś z nią nie tak morze jakaś choroba psychiczna i nie śmiejcie się bo mówie poważnie coś z nią nie tak (nigdy)(nigdy)
Nicoletta
ja ci Madzik tego nie powiem bo sama nie wiem ale na pewno jest super,fajną,inteligentną laską skoro się tak zachowuje (grins)
nikordia
poprzedni nick cytrynki to cytryna99
słynna "cionza"(smiech)(smiech)(smiech)
Magdzik
i jeszcze poprzedni "pazurek9"(grins) Znalazłam(klaszcze)(smiech) I też jest 9 w nicku(grins)(grins)(grins) Ale tweety nie znałam...
domiska
a moim zdaniem nie powinnas zakladac nowego postu na ten temat aby jej nie dawac satysfakcji i tyle!! i na prowokacje sie nie odpowiada !!
monique25
no tak wczesniej cionza teraz dziecko a nastepne ? (smiech)(smiech)(smiech)(smiech) no to poczekamy
ALEXANDRA1111
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monigue25 następne będzie-''ŻÓCIŁ MINIE DLA MONDŻEJSZEJ''.......
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.