Menu

Prysznic czy wanna? :)

Właśnie wróciłam spod prysznica i pomyślałam sobie, że zapytam Was mamusie czy wolicie prysznic czy wannę? My z mężem kupiliśmy prysznic ale zaczynam żałować :( uwielbiam ciepłe kąpiele z dobrą książką :)(grins)(grins)(grins) a jak u z Wam drogie mamusie jest?

agaorto
 803  29

Znajdź pytania na ten sam temat:

kąpanie

Odpowiedzi

Circle
na co dzień prysznic, ale zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym muszę sie wyleżeć przynajmniej raz na dwa tygodnie w pachnącej kąpieli. Relaxik po prostu, którego nie da prysznić.
Magdzik
Wanna(grins)
Nicoletta
mam ten komfort,że mam i to i to (grins) a więc na co dzień prysznic a w wannie od czasu do czasu biorę kąpiel w celach relaksacyjnych ;)
edyta1161
waaannnaaaaa(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) no a jak trzeba szybko bo np mala marudna to prysznic w wannie tez da sie zrobic(grins)(grins)(grins)
edyta1161
waaannnaaaaa(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) no a jak trzeba szybko bo np mala marudna to prysznic w wannie tez da sie zrobic(grins)(grins)(grins)
Kordelia
Na razie mam w domu tylko prysznic, ale mam przewidziane w łazience miejsce na wanne i jak tylko uzbieram więcej kasy, to stanie tam (kciuki)(kciuki) już nie mogę się doczekać tych relaksujących kąpieli(grins)(grins)(grins)
goldnamagdalena
Mamy wanne i prysznic.Ale ja lubie wanne.(kciuki)(grins)
agaorto
no to ja też chce wannę buuuuuu (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
desdemonka
tylko prysznic,nie znosze sie "marszczyć"i lezec w gorącej wodzie(smutna)
betty
zdecydowanie wanna
Misha
Mamy wannę i prysznic, zdecydowanie wolę kąpiele, zwłaszcza o tej porze roku. Za to latem chętnie biorę prysznic.
Mandarinios
i w jednym i w drugim można się miło ........... umyć :D
sweetnessa27
Mamy wannę,ale chcę mieć też prysznic....Wanna do relaksujących kąpieli a prysznic do kąpieli z mężem(rock)
emiliab
Ja mam dwa w jednym. Jak chcę kąpieli to mam wannę, jak tylko prysznic to mam prysznic. Jednak na leżenie w wannie to niestety nie mam czasu od dawna.(pout)
MamusiaKubusia
ja też wanna i ostatnio zdarza mi się leżeć w niej codziennie. Nigdy i nikomu nie pozwolę jej wyrzucić (zla)(zla)(zla) zwłaszcza,że jest ciut większa (grins)(kciuki) .. ale jest miejsce i na prysznic, i mam nadzieję, że wkońcu i on powstanie(grins)
trufla
pryszniiiic :-)
beatka7623
A ja kupiłam prysznic z wanną i jak chcę szybki prysznic to mam a jak chcę wannę to też mam (grins)(grins)(grins)(grins)
monique25
mamy prysznic ale bedziemy wymienac na wanne (grins)
Kasia011085
mi to jest obojętne......ja mam wanne i taka plastikowa sciankę suwana zamontowana .,..więc mam 2w1.........czyli dla kazdego cos dobrego ....(grins)(grins)(grins)(grins)
Nula139
Wanna(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.