Menu

Prywatna szkoła- ile kosztuje?

Ile kosztują prywatne podstawówki w Waszych miastach?Jakie zajęcia mają dzieciaki? Ile godzin dziennie mają?

goskapolak
 1033  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie prywatna szkoła

Odpowiedzi

Ada3610
wejdź i zobacz sobie tu masz stronę http://akademiaprymusa.edu.pl
niedawno otworzyli i nie znam opinii na jej temat
agnese32
U mnie jest podobnie jak u atena w zaleznosci od stawki rodzicow jaka maja wyplate jest od 160 eur i wzwyz
Iwona1977
Wlasnie sprawdziłam i u nas to sa kwoty 600-1000 zl te droższe to szkoly lingwistyczne a reszta w zależności jaki program oferuje dziecku i zajęcia dodatkowe a godziny uzależnione sa od zajęć nawet do 18
izunia83
a ......ci do tego jesli blokujesz każdego
mgli21
(grins)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Ty zadajesz pytanie o szkole przecież Ty wszystko wiesz(grins) Nie dawaj dzieci do szkoły bo Polskie nauczycielki to głąby:D Ty zapewne najlepiej je nauczysz(smiech)
goskapolak
Dziewczynki wpadły wylać swoje frustracje?
Mam tylko nadzieję mgli,że polskie nauczycielki znają lepiej ojczysty język niż Ty.Ja nie pytam o nauczycielki tylko o ceny w prywatnych szkołach.
W pytaniach: "nie plotkujemy o innych mamach"- pewnie słyszałyście o czymś takim jak regulamin forum?
izunia83
a gdzie masz cos o plotkowaniu pokaz ty wiecznie wywołujesz,awantury obrażasz inne mamy więc prosze cie najlepiej nic na ten temat nie pisz bo żal ty masz bardzo duże kompleksy widze skoro potrafisz sie tak ukrywać i każdego pouczac(grins)(grins)(grins)
mgli21
jak tak znasz się na naszym języku to powiedz mi gdzie ja jakieś błędy popełniłam (grins) bo chyba znasz jakąś inna pisownie(grins) a Tak na marginesie widac po ilości odpowiedzi jak cię tu lubią(smiech)(smiech) juz wszystkim zalazłaś za skórę(nigdy)(klaszcze)(smiech)
goskapolak
Mgli jestem zażenowana,że muszę Ci cokolwiek tłumaczyć.
Poszukaj w w słowniku języka polskiego słowa totalny i klasa.Wtedy dowiesz się,że nie ma czegoś takiego jak "totalna klasa". I tu akurat nie powinno Ci być do śmiechu,raczej do płaczu.
"Załażę" za skórę tym,które blokuję.To mój wybór i moja sprawa.Nie bierzcie tego tak do siebie.Nie byłyśmy nigdy przyjaciółkami i nigdy nie będziemy.
Jak sąsiadom nie mówicie "dzień dobry" to też mają was za baby pozbawione kultury.
W wirtualu chyba podobne zasady obowiązują.
Izuniu może chociaż jakiś link zapodaj gdzie to ja awantury wywołuję i obrażam kogokolwiek.
Dalszą dyskusję może proszę ciągnąc na chwilkach i nie zaśmiecać pytania.
niki30041988
uuuu Pani gosiapolak, kompedium wiedzy niech idzie sie osobiscie dowiedziec, albo poszukac informacji w internecie. Z reszta jest cos takiego jak ksiazka telefoniczna i mozna poszukac numeru telefonicznego, albo strone szkoly w internecie i tam wziasc numer do sekretariatu, po czym skontakotwac sie ze szkola. Tam wszystkiego sie dowie.
P.S sama zasmiecasz pytania glupimi pyskówkami i odpowiedziami.
I Ty masz "klase"?
mgli21
(grins)(grins) wiesz ja nie chce być twoją znajomą bo od ponad roku poznałam tutaj ciekawych ludzi a nie jakieś czepialskie panienki z kompleksem wyższości(nigdy) Tylko denerwują mnie takie osoby co myślą że wszystko rozumy pozjadały(smiech)
izunia83
a kto ci proponuje przyjazn ,i napewno nie wziełam tego do siebie bo dla takiej osoby jak ty szkoda pisac pozdrowień teraz nie chce mi sie szukac tych wypowiedzi a dzień dobry mówie każdemu sąsiadowi bo mnie tak wychowano
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.