Menu

przdszkole integracyjne

hej kochane.od wrzesnia daje moja oliwke do przedszkola bo juz obowiazek wzywa...i moje pytanie brzmi ...CO MYSLICIE NA TEMAT PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO?? moja mama powiedziala ze lepiej zebym jej tam nie dawala bo sie cofnac moze w rozwoju z chorymi dziecmi...kilka osob mowilo mi ze to dobry pomysl...sama nie mam jeszcze wybranego przedszkola i musze podjac decyzje bo niebawem podania trzeba skladac...jakie jest wasze zdanie...pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

edyta1161
 550  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie przedszkola

Odpowiedzi

ja80
Nie będę pisała co myślę na temat Twojej mamusi bo będzie to niemiłe.
Moja starsza córka chodzi po przedszkola integracyjnego już 4 rok, młodsza idzie tam od kwietnia. Nie ma jak dla mnie lepszego przedszkola, panie są specyficzne (czytaj bardziej wrażliwe, wyrozumiałe, opiekuńcze), jest więcej opiekunek na grupę dzieci a i dzieic w grupie jest mniej niż w normalnym przedszkolu. A przede wszystkim te zdrowe dzieci poznają inny świat, niekoniecznie piękny i kolorowy. Od małego uczą się że są też i ludzie chorzy, inni, tacy, którym trzeba pomóc.
A dzieci chore, upośledzone dużo lepiej rozwijają się wśród zdrowych dzieci zdrowych. To jets transakcja wiązana, zdrowe dziecko daje dużo takiemu dziecku choremu, ale też i bardzo dużo od niego otrzymuje.
korek221
MÓJ SYNUŚ JEST DZIECKIEM Z AUTYZMEM.GDYBY W POBLIŻU BYŁO PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE, TO BYM GO TAM POSYŁAŁA...NIESTETY NAJBLIŻSZE JEST ODDALONE O 30 KM... GRZEŚ CHODZI DO PRZEDSZKOLA ZE ZDROWYMI RÓWIEŚNIKAMI I ZAUWAŻYŁAM, ŻE WIELE SIĘ JUŻ OD NICH PRZEZ TE 3,5 MIESIĄCA NAUCZYŁ (ZACZĄŁ NORMALNIE JEŚĆ) ,A ZDROWE DZIECI UCZĄ SIĘ WRAŻLIWOŚCI WOBEC NIEGO, OPIEKUJĄ SIĘ NIM(grins) ZABAWNIE TO WYGLĄDA JAK MNIEJSZE O PÓŁ GŁÓWKI DZIECI OPIEKUJĄ SIĘ WYROŚNIĘTYM GRZESIEM(grins)
TO LEKCJA ŻYCIA I DLA MEGO SYNKA I DLA JEGO ZDROWYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK(kciuki)
JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA INTEGRACJĄ(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.