Menu

Przebieg kariery zawodowej a cv

Kobietki, szybkie pytanie.. Zabrałam się za pisanie cv i mam mega problem.. Bo ja tak naprawdę, formalnie nigdy i nigdzie nie pracowałam.. tzn. dwa lata pracowałam w sklepie spożywczym na weekendy, święta, w zastępstwie, ale nie mam na to umowy.. Czy mogę to mimo wszystko wpisać? Tak samo pracowałam pół roku w plackarni (tzn. naleśnikarni;p), ale szef mnie zbywał i w końcu tam umowy też nie miałam.. Czy ja mogę to mimo wszystko wpisać? Czy pisać nazwę sklepu/plackarni, bo głupio zostawić puste miejsce, skoro doświadczenie mam... help..
p.s. trzymajcie kciuki bo o 16 idę na rozmowę kwalifikacyjną (grins)...

Panterka
 1100  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca bez umowy cv

Odpowiedzi

JustiSam
Niby powinno sie zabrac na rozmowe kwalifikacyjna swiadectwa pracy, ale zawsze mozesz powiedziec ze ich nie dostalas. Ja bym chyba wpisala, bo w zyciu trzeba sobie jakos radzic. To wkoncu nie Twoja wina ze mamy takie czasy ze we wlasnym kraju musimy pracowac"na czarno".
Panterka
a sezonowe prace przy sprzedaży pocztówek i pamiątek też? A Sprzedaż orzeszków w karmelu na plaży w Krynicy morskiej?(w bikini (wow))(grins) W końcu to razem 4 przepracowane miesiące... ooo.. jeszcze sprzedawałam obrazy na Jarmarku Dominikańskim(grins) Ale to może sobie daruję...
Panterka
No babka kazała tylko przynieść cv... A jeszcze nie wiem czy mam wpisać adres zameldowania czy zamieszkania.. Bo wynajmujemy (mamy umowę na 2lata) mieszkanie ale nie jesteśmy tam zameldowani..

Kurcze, fajnie by było dostać tę pracę, bo oferują dobre warunki i miałabym do niej jakieś 200metrów..
Panterka
Dzięki kobietki.. Oby się udało;)
JustiSam
To daj znac jak poszlo!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.