Menu

Przebranie na imieniny grupy

Hej Mamusie(kwiatek) Moja córka jest teraz w grupie o nazwie "Witaminki" i niedługo będą imieniny grupy, więc mam problem z przebraniem. Czy może ma ktoś na zbyciu kostium jakiegoś warzywka bądź owocu? A może mi doradzicie jak samemu coś wymyślić, bądź gdzie kupić (w necie)? Przeglądałam na allegro i nie ma nic, ewentualnie przebranie jako dynia, ale to byłaby ostateczność, bo moja córa wymyśliła, że chce być marchewką - koniec kropka(grins) Doradźcie mi coś... plisss(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 576  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie bal przedszkole grupa

Odpowiedzi

xkasiulax
moja mama jak byłam mała wypożyczała mi kostiumy z teatrów wpłacało się nie wielką zaliczkę i za samo wypożyczenie też nie dużą sumę
amalka
http://party-world.pl/pl/stroj-dzieciecy-jablko.html
amalka
http://party-world.pl/pl/kostium-dzieciecy-dynia.html
amalka
http://www.ekomod.pl/marchewka-p-40.html
jagoda30
zrób z duzego kartonu marcherwkę na przód i tył złap na ramionach tasiemką,kup marchewkowe rajstopy,a na głowe kapelusik z bibuły zielonej jako nać i gotowe
jagoda30
150zł!!!!! za przebranie!!!! ja pitole(krejzolka)(wow)
Magdzik
Hmmm.... trochę nie bardzo, jak ma chodzić 8 godzin w sztywnym kartonie:/ Będę jeszcze szukać, ale dzięki. @Amalko... cena mnie zabiła(krejzolka) , ale dzięki(kciuki)
amalka
@Magdzik no na ceny nie patrzyłam, choć trafiłam na kostium banana za przeszło 2000!!! (zapewniam, że ilość zer prawidłowa) Podałam linki po prostu.

Tutaj zerknij, bo oferta niegłupia a wybór kostiumów warzywno- owocowych spory (grins)

http://www.strojedladzieci.pl/pozostale.html
amalka
Ps. Żeby nie było- kostiumy nie są może najpiękniejsze (te warzywno- owocowe szczególnie) ale wystarczy je nieco dopracować lub się nimi zainspirować i wykonać coś swojego (kciuki)
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.