Menu

Przed porodem...

(kwiatek) Zainspirowało mnie dzisiejsze pytanie Bestyjki(kwiatek)(kwiatek)(grins) odnośnie nacinania krocza.....pytam więc odnośnie robienia lewatywy przed porodem...wiem że kobieta może się na to niezgodzić...a czasem jest już na to za późno bo akcja porodowa jest za bardzo rozwinięta.. Jak było w Waszym przypadku?? Pytali Was o zgodę czy nie pytali?? Miałyście robioną czy świadomie zrezygnowałyście??
Mnie przy obydwóch porodach pytali i zgodziłam się bo podczas porodu nie musiałam się bać że się tam "skupię" choć wiem że dla nich to podobno nic nadzwyczajnego(smiech)
Pozdrawiam i miłego wieczorku(kwiatek)(kwiatek)

Aneta50209 Mamusia
 843  30

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie lewatywa poród

Odpowiedzi

joasik31 Mamusia

mnie nikt nie pytał i nie miała robionej lewatywy

tlolek ExpertMama

nie wyobrażam sobie żeby nie zgodzić się na lewatywe bałabym się właśnie tej niespodzianki

malutka2202 Mamusia

Pytali czy był stolec powiedziałam że tak i nie robili mi lewatywy.....

NATI Mamusia

nie mialam robionej lewatywy,nikt mnie nie pytal czy chce

tymianek Mama

(kwiatek) mi dali czopki glicerynowe i se spacerowałam z bólami porodowymi przy kibelku (zla)

babooshka Mamusia

U nas nie robiono lewatywy a przy nacinaniu to stwierdzili że muszą to zrobić (mąż opowiadał, że oglądały mnie i tak zadecydowały)i uprzedzili mnie o tym, na szczęście bólu nie czułam, lekkie pieczenie tylko...

jolla30 Mamusia

nie miałam nie pytali..a szkoda(zla)

avilla1209 Mamusia

pytali sie mnie czy mam zakupiana powiedzialam ze tak no i zrobili

mycha2706 ExpertMama

Robili 3 razy i bez sensu,bo miałam 3 cesarki(zla)

monique25 Mamusia

nie miałam bo nie było takiej potrzeby ...

beatka7623 Mamusia

Nie pytali ale też nie robili mi lewatywy Na szczęście w obu przypadkach przed porodem nic nie jadłam wiec wpadki nie miałam

maja1482 Mama

nie miała robionej ,nie pytali i wszystko było ok

xkasiulax Mamusia

nikt mnie się nie pytał czy chcę czy nie!!zrobili i tyle!zresztą,ja i tak bym chciała!choć to bardzo intymny zabieg,to nie chciałabym nie miłych niespodzianek a tak czułam się komfortowo i pewnie (awve)

kinia87 Mamcia

u mnie jak zaczął sie poród to już w domu kilka razy sie wypróżniłam, w szpitalu powiedzieli mi o lewatywie, mogłam odmówić ale się zgodziłam.Wolałam uniknąć niespodzianek.(awve)

Majaaaaaa0000 Mamusia

miałam robioną lewatywę....mówili ze będą ja robić mimo tego ze 5 minut przed byłam w toalecie i sie wypróżniłam to i tak mi ją zrobili...krocza nie miałam nacinanego bo nie było takiej konieczności...(prezent) chce przezyc jeszcze chociaz ze 2 porody za jakiś czas,,,warto przeczekać ból bo po chwili jest takie szczęscie na świecie w mych ramionach...(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)

aneta1262 Mamusia

byłam 3 razy na porodowce za pierwszym i trzecim razem mialam robiona lewatywe....nie pytali sie o zgode tylko robili....

Iwona1977 Mama

mialam robiona lewatywe tylko przy pierwszym porodzie, sami mi ja robili, przy dwoch kolejnych juz nie robili,tylko na zyczenie

JUSTYS Mamcia

Nie pytali o zgodę i nie miałam robionej lewatywy ,oczyściło mnie w czasie skurczy a byłam chodząca więc wypróżniłam tam gdzie trzeba:))

smerrfetka ExpertMama

ponoć teraz lewatyw nie robią,kiedyś robiono.Teraz na życzenie.......ja nie miałam robonej nie było takiej potrzeby bo tak mnie czyściło że nie potrzeba było żadnych lewatyw(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)

Anek Mamusia

ja przy pierwszym porodzie miałam robioną lewatywe,sami mi zrobili,a jeśli chodzi o drugi,to nie miałam

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.