Menu

Przed porodem...

(kwiatek) Zainspirowało mnie dzisiejsze pytanie Bestyjki(kwiatek)(kwiatek)(grins) odnośnie nacinania krocza.....pytam więc odnośnie robienia lewatywy przed porodem...wiem że kobieta może się na to niezgodzić...a czasem jest już na to za późno bo akcja porodowa jest za bardzo rozwinięta.. Jak było w Waszym przypadku?? Pytali Was o zgodę czy nie pytali?? Miałyście robioną czy świadomie zrezygnowałyście??
Mnie przy obydwóch porodach pytali i zgodziłam się bo podczas porodu nie musiałam się bać że się tam "skupię" choć wiem że dla nich to podobno nic nadzwyczajnego(smiech)
Pozdrawiam i miłego wieczorku(kwiatek)(kwiatek)

Aneta50209
 1115  29

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie lewatywa poród

Odpowiedzi

joasik31
mnie nikt nie pytał i nie miała robionej lewatywy
tlolek
nie wyobrażam sobie żeby nie zgodzić się na lewatywe bałabym się właśnie tej niespodzianki
NATI
nie mialam robionej lewatywy,nikt mnie nie pytal czy chce
tymianek
(kwiatek) mi dali czopki glicerynowe i se spacerowałam z bólami porodowymi przy kibelku (zla)
babooshka
U nas nie robiono lewatywy a przy nacinaniu to stwierdzili że muszą to zrobić (mąż opowiadał, że oglądały mnie i tak zadecydowały)i uprzedzili mnie o tym, na szczęście bólu nie czułam, lekkie pieczenie tylko...
jolla30
nie miałam nie pytali..a szkoda(zla)
avilla1209
pytali sie mnie czy mam zakupiana powiedzialam ze tak no i zrobili
mycha2706
Robili 3 razy i bez sensu,bo miałam 3 cesarki(zla)
monique25
nie miałam bo nie było takiej potrzeby ...
beatka7623
Nie pytali ale też nie robili mi lewatywy Na szczęście w obu przypadkach przed porodem nic nie jadłam wiec wpadki nie miałam
maja1482
nie miała robionej ,nie pytali i wszystko było ok
xkasiulax
nikt mnie się nie pytał czy chcę czy nie!!zrobili i tyle!zresztą,ja i tak bym chciała!choć to bardzo intymny zabieg,to nie chciałabym nie miłych niespodzianek a tak czułam się komfortowo i pewnie (awve)
kinia87
u mnie jak zaczął sie poród to już w domu kilka razy sie wypróżniłam, w szpitalu powiedzieli mi o lewatywie, mogłam odmówić ale się zgodziłam.Wolałam uniknąć niespodzianek.(awve)
Majaaaaaa0000
miałam robioną lewatywę....mówili ze będą ja robić mimo tego ze 5 minut przed byłam w toalecie i sie wypróżniłam to i tak mi ją zrobili...krocza nie miałam nacinanego bo nie było takiej konieczności...(prezent) chce przezyc jeszcze chociaz ze 2 porody za jakiś czas,,,warto przeczekać ból bo po chwili jest takie szczęscie na świecie w mych ramionach...(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)
aneta1262
byłam 3 razy na porodowce za pierwszym i trzecim razem mialam robiona lewatywe....nie pytali sie o zgode tylko robili....
Iwona1977
mialam robiona lewatywe tylko przy pierwszym porodzie, sami mi ja robili, przy dwoch kolejnych juz nie robili,tylko na zyczenie
JUSTYS
Nie pytali o zgodę i nie miałam robionej lewatywy ,oczyściło mnie w czasie skurczy a byłam chodząca więc wypróżniłam tam gdzie trzeba:))
Anek
ja przy pierwszym porodzie miałam robioną lewatywe,sami mi zrobili,a jeśli chodzi o drugi,to nie miałam
renata29
miałam robioną,mąż wykupił na miejscu i położna mi zrobiła
kasiam146
u mnie przed porodem sie nie pytali tylko chcieli mnie wziasc ale powiedzialam poloznej ze jestem na czczo i sie zalatwilam rano (bylo to prawda) byla godzina 9 i polozna powieziala ze w takim razie nie trzeba i nie mialam niespodzianki nie bylo :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.