Menu

przedewszystkim dla mam niejadków ...czy taki niby banał może rozwiązać problem ??

czy faktycznie wystarczy tylko tacka ,gotowane warzywa na niej i danie maluchowi swobody coś może dać ??? ... widocznie coś w tym jest już kilka koleżanek korzystają z tej metody ....dzieci podczas zabawy same sobie rozszerzają menu i przy tym dobrze się bawią ....bez sztućców,tależyk i wmuszania ....hmmmmm
http://www.nowamatkapolka.pl/plugins/_newsedit/news/42/index.php?lang=pl

Zana
 585  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie blw

Odpowiedzi

alinagj1o2
Moi i tak nie jedli,i starszy dalej nie je żadnych warzyw.(nigdy)(nigdy)
izkalepszy
moja też je sama wszystko z tacki,oprócz zupy oczywiście(grins) i nie wmuszam jej jedzenia,raz zje więcej raz mniej tak jak każdy człowiek.
awisni
a nasza je wszystko co jej nie ucieka z raczek :) krzywi sie jak je kalafiora , ale zje :)
Kasia011085
ja wczoraj w akcie desperacji bo Misiu nic nie jadł upiekłam biszkopt czekoladowy!!!kosteczki ów biszkopta połozyłam na taerzu po czym na podłodze.......................mały omijał go gigantycznym łukiem(smutna) wiec u mnie to sie nie sprawdza,co nie zmienia faktu iz bede nadal próbowac(kciuki)
cela
Podoba mi się to, na pewno wypróbuję to na córci. Kurczę, to ma sens!
Magdzik
My tak właśnie zaczynałyśmy(grins) Doszło do tego, że Monika nie chciała jeść zup, bo wolała sama... I albo jadła, albo się bawiła(krejzolka) I nagle coś jej się przestawiło i zaczęła mi jeść zupy... ale siedząc u mnie na kolanach, bądź na fotelu przy jednoczesnym oglądaniu bajki(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.