Menu

Przedświąteczna gorączka

Jak Wam idą tegoroczne przygotowania do Świąt? Czy już wszystkie kąty w domu wysprzątane na błysk? Czy już lepicie uszka i szykujecie rybę na wigilijny stół? A może macie to szczęście, że Święta spędzacie u rodziny i idziecie "na gotowe"? Napiszcie jak to u Was będzie w tym roku.

Ania
 1035  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

sprzątanie pieczenie gotowanie święta

Odpowiedzi

MiJa
Wysprzątane kąty będę miała nie szybciej jak za kilkanaście lat(jak się dzieci wyprowadzą ,bo teraz nie ma na to szans:D:D:D) .Uszka lepi bratowa,po rybę jadę dzisiaj,zupa grzybowa jest,kapusta z grzybami też...Święta we 4 spędzamy...nie czuję atmosfery :/...a w ogóle to w szoku jestem ,że się pytanie dnia zmieniło:D:D:D
Mysiulineczka
Domek wysprzątany jeszcze tylko trzeba zawiesić firanki ale to już zadanie dla mojego:) co do gotowania to w tym roku mi się upiekło, większość świąt spędzimy w gościach:D
clyde22
Przepraszam, pytanie dnia powinno brzmieć: Gdzie byłaś, Anno? ;)
sheryl
O, Ania!
natuuusia19
czesciowo ide na gotowe wle do domku tez zrobilam kilka przysmakow:) mieszkanie wysprzatane:) czesc potraw zamrozona:) czesc sie wlasnie robi:)
sara7777
u nas wszystko juz gotowe, spędzamy Święta w domku. miło Aniu,że znowu jesteś z nami:-)
katarynka3311
Ja część potraw zrobiłam a ryby i mięsa jutro bedę piekła. Ogólnie mieszkanie posprzątane, ale wiadomo przy małym dziecku ciągle coś trzeba sprzątać. Wesołego świętowania:).
domka
Idziemy do moich rodziców lecz nie upiekło mi się robienie karpia czy bigosu czy reszty przysmaków Wigilijnych ;)Lubię wszystko mieć w domu przyrządzone w razie niespodziewanych gości ;)A zresztą my z mężem pasibrzuchy jesteśmy ,i lubimy sobie dużo pojeść ..Mieszkanie jeszcze nie do końca czyste ,okna dziś dopiero umyte ,firanki w praniu ....Kuchenna podłogo od gotowania mega brudna ...Jeszcze kupa roboty przed nami ..Ale się uporamy ....;) Wesołych Świąt życzę wszystkim net mamą ;)
lola86
Nierobie tego roku nic . Na wigilie idziemy do teściowej , Mieszkanie juz posprzątane, i na tym koniec . Nie czuje tego klimatu świątecznego
Majaaaaaa0000
Wigilia U teściów , Domek wysprzątany na błysk ...Idę na Gotową wigilie , a w święta Jadę do siostry i taty ( bo mama moja akurat w pracy na wigilie musiała zostać :( i będzie tam aż do 30 Grudnia w pracy )
JA tylko ciasta upiekłam, w drugi dzień świąt Zaprosiłam męża brata i żonę z dziećmi i teściów na obiadek ;) po siedzimy po gadamy ,
Teść wędził dziś szyneczki i boczki i inne mięsko :)
A tak naprawdę , nie czuję tej magi świąt w tym Roku!!!
Podłogi myłam i polerowałam nawet :) Z nudów , jutro został mi korytarz i leżę do góry brzuchem resztę dnia:)
mycha2706
A ja padam po robocie pierogów i uszek,ale przysięgłam sobie ze nigdy juz w samą Wigilię tego robic nie bede... muszę ogarnąć cały bałągan,ale jest tzw. powierzchowny, Wystarczy godzinka i wszystko czyściutkie...pytanie tylko czy warto... z moimi dziećmi długo czysto nie będzie niestety.Bardzo się cieszę,ze wróciłaś i zycze radosnych,zdrowych i spokojnych świąt.
rozowa82
wszystko zrobione, przygotowane, prezenty w połowie zapokowane:) jutro ostatnie potrawy zrobie i mozna swiętowac (czytaj " obżerac sie")
daryjka87poznan
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWW Szok tylko tyle napisze :P
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.