Menu

Przedszkolak o poranku

Wraz z pójściem dziecka do przedszkola pojawia się kwestia porannego wstawania o określonej godzinie. Jak to u was wygląda? Czy dziecko wstaje bez problemu, czy też trzeba go o wiele wcześniej budzić, czy jest przy tym marudne i niezadowolone? Jak organizujecie poranki w ciągu tygodnia, kiedy to przedszkolak musi wstać? Czy przed wyjściem do przedszkola jest jeszcze czas na zjedzenie śniadania? Opowiedzcie nam o tym!

Ania
 1163  6

Odpowiedzi

Danusia79
Moj córcia chodzi do 1 klasy i dojeżdza 3 km do szkoły, więc musi wcześniej wstawać, o 6:20, no i niestety bywa różnie, ale częsciej wstaje bez problemu, śniadanie zjada zawsze, ma po 6 godzin i nie wyobrażam sobie żebym miała ją wypuścić bez śniadania :)
mamaMaksa
Mój Maks chodzi na 8:00 do przedszkola ja wstaję pierwsza bo wyprowadzam jeszce psiaka na podwórko o godz.7:00 budzę Maksia bez problemu wstaje myje się ubiera i ok 7:30/7:40 wychodzimy do przedszkola mamy blisko więc Maks może dłużej poleżec w łóżku
emila2606
u mnie nie ma z tym problemu. Zaworze córkę do przedszkola na 8, a ona wstaje ok 6 i mnie budzi. Zawsze pytam czy chce śniadanie ale przeważnie zjada w przedszkolu.
jola75
w ubieglym roku to byl problem poniewaz maly jeszcze spal po poludniu wiec wieczorem zasypial bardo pozno przed 23 i rano sciagalam go z lozka.Natomiast w tym roku zasypia okolo 20 tej i rano to moj synek pierwszy na nogach o 7-ej,sie jszcze pobawic zabawkami zje sniadanko i na spokojnie po 8 jedzie do przedszkola.
dorotx
Ja też nie mam problemu ze wstawaniem do szkoły nawet młodsza córka szybciej wstaje niż starsza.Jeśli idą na piechotę to wszają o 6.30a jeśli jadą samochodem to wstają o 7.00 a do szkoły mają 3 km.Śniadanie jedzą w szkole.Ponieważ rano nie mają apetytu.
annat
czasem budzi sie sama czasem tza ja obudzic wstaje o 8-00 zjadamy sniadanko ogladniemy bajke i na 9-30 do przedszkola :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.