Menu

Przedszkole

Hej dziweczyny mam problem mój synek chodził do przedszkola z chęcią a teraz po wakacjach płacze zapiera się że nie pójdzie.Czy u Was też tak jest z waszymi pociechami?Jak mam go przekonać?
(pout)(pout)

aga24
 661  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie dziecko

Odpowiedzi

rozowa82
wiesz co ja mam jeszcze malutkie dziecko i nie mam doświadczenia ale moze nie przypominaj mu o tym za czesto bo moze każdy mu to powtarza i dziecku sie poprostu odwidziało. Idż z nim na zakupy i zaproponuj zeby sobie cos wybrał sam do przedszkola i niekoniecznie musi ci sie to podobać moze tak go zachecisz
Anemona
u mnie wrecz przeciwnie juz sie nie moze doczekac od tygodnia chodzi naburmuszony bo sie nie moze doczekac i co dzien pyta czy juz moze isc.
Przez wakacje o tym nie mowil ale jak mu kupilam nowe buty i ciuch oraz przybory to sie nie moze doczekac
Achcha
Powinno Cię to cieszyć, że w domku z mamą mu lepiej. A mówić dziecku trzeba takie rzeczy bo się oswaja z sytuacją. Jak mój szedł do przedszkola to mu przez całe wakacje prawie codziennie opowiadałam jak będzie fajnie, że spotka kolegów, że będzie mógł rysować i układac klocki (co uwielbiał), że będzie się bawił na placu zabaw itp. Trzeba mu mówić jakie dobre rzeczy go tam spotkają. W ten sposób dał się przekonać choć w ostatni dzień wakacji i pierwszy przedszkola jeszcze miał objekcje przed rozstaniem ze mną.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.