Menu

Przedszkole

mój 3 letni synuś idzie jutro do przedszkola po raz pierwszy,boje się jak sobie poradzi gdyż jeszcze nie mówi ( tylko mama ,tata ciocia itp.).
A jak wasze dzieciak drogie mamusie zniosły ten swój pierwszy raz w przedszkolu?

anulaw
 727  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak dziecko - przedszkole

Odpowiedzi

AGAO30
Mój też jutro zaczyna karierę przedszkolaka (ma 2 lata i 10 miesięcy) także mało mówi. Ale nie martwie sie tym zabardzo ponieważ, prowadzałamgo przez tydzień do przedszkola w ramach adaptacji. Świetnie sobie poradził, jak chciał siusiu brał pania za reke i prowadzil do WC, ba nawet lezakował. Także sie martwiłam co to będzie jak sie dziecko zachowa. A tu okazuje sie, że dzieci umieja nas świetnie zaskakiwać i mają mniejszego stresa niż rodzice. Bedzie dobrze zobaczysz.
nina83
Mój tez jutro zaczyna ,zobaczymy co z tego wyjdzie
mysia
moja siostra miala ten sam problem pare lat temu.Gdy wysylala Dyzia do przedszkola on bardzo malo mowil.I to byl najlepszy krok jaki zrobila poniewaz maly w ciagu trzech miesiecy zaczol nadawac jak katarynka.Wsrod dzieci i Twoj maluszek raz dwa zacznie lepiej mowic.
aga24
Mój też jutro idzie do przedszkola również martwię się(nigdy) ale zosbaczymy co to będzie miejmy nadzieję że nasze dzieciaczki będą dzielne(grins)(grins)
iwona1985
mija córeczka ma dopiero 14 miesięcy więc jeszcze poczekamy
annabok77
Ja zamierzam dac mojego syna do przedszkola w listopadzie....jesli bedzie miejsce.bedzie mial wtedy 30 miesiecy,teraz dzielnie sobie zaczyna radzic z nocnikiem,tez za duzo nie mowi i sie martwie jak to bedzie ,czy zaakceptuje nowe miejsce.Zobaczymy......Twoj syn napewno sobie poradzic.(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) Rozumie Twoje obawy(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
mama1208
u mnie było tak jak pisze @mysia
i naprawdę nie ma co się zastanawiać
anulaw
Dzięki mamuśki za słowa otuchy jutro się okaże co to będzie
JUSTYNA300511
mój synek też jutro idzie pierwszy raz.on sie cieszy i mówi że nie bedzie płakał bo płaczą tylko dziewczyny a chłopaki to nie.ja denerwuję sie bardzo(grins)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.