Menu

przedszkole

nie wiem co zrobić, może mi doradzicie ipowiecie jakie są plusy a jakie minusy z posyłania maluszka do przedszkola. na razie swojego dziecka nie zapisałam , ale zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. ja nie pracuje wiec moze byc ze mną w domu, a znowu lgnie do dzieci ale jak sobie przypomne opowieści matek o łapaniu chorób to mi się odechciewa. i bądz tu mądry....

Luiza1315
 623  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem przedszkole

Odpowiedzi

Kasia011085
a mi się wydaje,że powinnaś posłuchać swojej intuicji....a dziecko chorobę wszędzie może złapać,nawet jak do marketu się przejdziesz.....mój Kiciulek jest malutki...ale do przedszkola napewno pójdzie.....podobno dzieci lepiej się rozwijają,łatwiej w przyszłości będą odnajdowały się w obcym otoczeniu....pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(prezent)(prezent)
misiak7
ja też nie pracuje i obaj łobuzy chodzą do przedszkola , Maciej dzięki temu pokonuje swoją nie śmiałość ma swoich kolegów w końcu , uczy się nowych ciekawych rzeczy , a Kamiś dzięki czemu poszedł 4 lata temu do przedszkola po raz pierwszy został u niego wykryty wcześniej a morze za późno (pout)(pout) autyzm wczesnodziciecy . gdybyśmy w tedy go nie posłali to nie wiem kiedy byśmy się do wiedzieli o Jego chorobie a tak wiemy wcześniej i wcześniej ma terapie behawioralną i nie musimy czekać rok na nią a ja mam więcej czasu wolnego dla siebie , chorują nie powiem naj gorszy jest okres jesienno , zimowy ale potem od lutego do września są zdrowi (grins)(grins)(grins)
daryjka87poznan
A ja własnie chce posłac dziecko do przeczkola. Napewno bedzie mu potem łatwiej isc do zerówki. Ja to całą zerowke przeryczałam bo nie chciałam zostac bez mamy. hihi Nie chce zeby sie to powtorzyło wiec napewno posle dziecko do przeczkola.
emiliab
Mój synek jest jeszcze za mały na przedszkole, ale jestem pewna, że pójdzie. Dzieci potrzebują innych dzieci i najlepiej rozwijają się z innymi dziećmi. Ja chodzilam do przedszkola i lubiłam tam chodzić.
alinagj1o2
Bartek poszedł jak miał 2,5 roku.Widziałam plusy np że lepiej się wysławiał,szybko się uczył, dlatego rok później w tym samym wieku posłałam drugiego syna.Chłopaki lubią chodzić do przedszkola,spotykać się z kolegami ,mają ciekawe zajęcia.Teraz chodzą do zerówki też w przedszkolu i przez te wszystkie lata ani razu nie żałowałam decyzji że poszli tak wcześnie.Pobyt z rodzicami też jest potrzebny ,ale co jest przeszkodą żeby dziecko spotykało się z innymi dziećmi.To są inne spotkania niż na placu zabaw gdzie są rodzice,dziecko musi więcej wykazać sprytu i zaradności sam ze swoim problemem chociaż by w sprawie zabawy autkiem którym chce się bawić drugie dziecko.
jola75
moj synek chodzi do przedszkola zaczal w ubieglym roku jak mial 2 latka.Musz przyznac,ze niestety chorowal w ubieglym roku do marca potem juz nie ,mam nadzieje,ze w tym roku bedzie juz bardziej odporny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.