Menu

Przedszkole

Kochane pomóżcie!Jestem mamą na urlopie wychowawczym i zapisałam moją starszą gwiazdeczkę do przedszkola,ale niestety nie została przyjęta,ale znalazła się na liście rezerwowej.Wiem,że z początkiem roku szkolnego zawsze jacyś rodzice zrezygnują z posyłania swoich dzieci z różnych powodów,ale może któraś z Was znalazła się w takiej sytuacji i może mi doradzi co zrobić aby zwiększyć prawdopodobieństwo przyjęcia Zuzy do przedszkola,a może któraś wie jak napisać odwołanie od decyzji dyrekcji?

Jaga80
 1502  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie dziecko przedszkole

Odpowiedzi

Magdzik
No chyba tylko fakt, że wrócisz do pracy, to przyspieszy. U nas też pierwszeństwo mają te dzieci, których oboje rodzice pracuję, a dopiero w następnej kolejności z którymś rodzicem niepracującym... Chore to jest jak dla mnie, ale tak właśnie jest...(pout) Ja też, mogę dać małą do przedszkola, ale przynajmniej od stycznia musiałabym pracować. Ale jak pójde do pracy wcześniej, żebym mogła ją dać do przedszkola, to nie mam jej z kim zostawić... I takie błędne koło...(krejzolka)
Jaga80
masz rację to wszystko jest chore,ja chciałabym żeby mała się rozwijała i miała większy kontakt z rówieśnikami,no i trzeba brać poprawkę na to że ona zacznie 1 klasę w wieku 6 lat...(pout)
dzięki Magdzik...
Jaga80
i właśnie to mnie wkurza najbardziej,że są równi i równiejsi!!!(krejzolka) u mnie właśnie jest tak samo jak u Ciebie @lola1(zla)
Magdzik
Ale co to ma za znaczenie, czy pracują oboje rodzice, czy jedno??? A może ja nie pracuję, bo nie muszę?! Bo mój mąż zarabia wystarczająco dużo... To akurat przenośnia, chciałabym by tak było(pout) I co?? Moje dziecko nie zostanie przyjęte, bo pracuje tylko tata??? Chory ten system... chory jest nasz rząd i tyle...
Magdzik
No fakt... i tu racja, i tu... Ale bądź co bądź, kryteria są dziwne
Jaga80
dzięki wam dziewczyny,jesteście naprawdę kochane-coś wymyślę,chyba naściemniam,że mam zamiar wrócić do pracy,przecież tego i tak nikt nie sprawdza...i tak mnie szlak trafia!!!!!nie muszę pracować ale też chcę dla małej jak najlepiej...
chrumchrum
Z tego co się orientuje to tak tłumaczenie może nie przejść- wszystko musi być udokumentowane. Przynajmniej w Krakowie:( Zawsze jakimś wyjściem z sytuacji są p0rywatne przedszkola, w niektórych jak na przykład akademia elfów, można wykupić godzinowy karnet. Dziecko ma wtedy kontakt z rówieśnikami i nie płaci się tak dużo.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.