Menu

przedszkole

witam mam pytanie do mam ktorych dzieciaczki chodza do przeczkola do zakonnic bo mam mozliwosc poslac synka od zaraz ale maz sie nie zgadza zeby chodzil do zakonnic i nie wiem co mam zrobic!!!

marzena81
 525  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem przeczkole

Odpowiedzi

izkalepszy
mojej siostry córka chodzi do "ochronki"siostra jest bardzo zadowolona są tam młode bardzo fajne siostry,organizują dzieciakom masę atrakcji,wyjazdy,jednym słowem to przedszkole jest super
amalka
Na temat "ochronek" nie będę się wypowiadała... Za dużo się nasłuchałam. Wiem- nie można generalizować, bo nie każda placówka jest taka sama i nie wszystkie siostry są... Po tym jak oglądałam Uwagę wyrobiłam sobie zdanie na NIE! Ale wszystko jest oczywiście Waszą decyzją. Usiądźcie, porozmawiajcie i podejmijcie wspólną decyzję. Może podejdź "pod" placówkę i podpytaj mamy, których dzieci tam przebywają. To pewnie pomoże (grins)
amalka
Acha! Wiem, e chodzi o przedszkole a nie ochronkę (grins)
elinka
mojej kolezanki dwoje dzieci chodzi do takiego przedszkola. oboje z mezem sa b. zadowolenie, ze nie wspomne o dzieciach :)
Ewa0528
Mój syn chodzi do przedszkola do sióstr ale nie tylko siostry tam pracują ,synek ma bardzo miła panią jestem zadowolona z tego przedszkola.Mają ciekawe zajęcia ,wycieczki.Bardzo trudno dostać się do tego przedszkola.Wiem że różne opinie krążą o przedszkolach prowadzonych przez siostry ale to naprawde jest ok.Mam je z polecenia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.