Menu

PRZEDSZKOLE

Witajcie,prosze o opinie czy będąc w domku z młodszym dzieckiem ( a więc starsze miałoby z kim zostać) posłałybyście mimo to starsze trzyletnie do przedszkola?przedszkole podobno bardzo rozwija więc sie zastanawiam czy dać teraz w wieku 3 lat czy jak skończy 4 lata.pozdrawiam !

sara7777
 816  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie przedszkole

Odpowiedzi

xkasiulax
Zalezy od dziecka na początek,idż z dzieckiem,do przedszkola jeśli zaaklimatyzuje się to bez obaw :)...jeśli nie to nie zmuszaj,ma jeszcze czas:D
myszka838383
Mój synek bardzo się usamodzielnił, nie jest już tak strasznie nieśmiały, ma mnóstwo kolegów i koleżanek :) Uwielbia chodzić do przedszkola. Same plusy!! Jestem ZA posłaniem dziecka w wieku 3 lat (kciuki)
monique25
Jak najbardziej
sara7777
dziękuje dziewczyny za dobre rady
daryjka87poznan
Ja bym posłała.
tymianek
(kwiatek) oczywiście, że bym posała. Pomimo, że dziecko częściej choruje ( a nawet non stop :///), to jednak przedszkole świetnie wpływa na usamodzielnianie się, dziecko uczy się słuchania poleceń, zabawy w grupie itp
tlolek
młoda się urodzi w czerwcu a straszy idzie od września do przedszkola mimo że ja będe w domu ...ale dziecko też potrzebuje kontaktu z innymi dziećmi
emikacpi
zgadzam sie z dziewczynami nie ma jak przedszkole, nasz miał 3,5 roku jak poszedł wogóle czas dobry na przedszkole jest kiedy dziecko korzysta już z nocniczka , i próbuje samo jeść :)
karolcia514
jak najbardziej (awve)
ulenka091987
Pawełek w styczniu skończył 3latka i chodzi teraz 2razy w tyg do takiego miniprzedszkola mimo iż ja jestem w domu z młodszym synkiem, a od września idzie do normalnego przedszkola i cieszę się że go posłałam juz teraz, bo ja mam luźniej w domu a i on jest szczęśliwy i uczy się nowych rzeczy :)
Nula139
I ja popieram dziewczyny.Posłałabym jak najbardziej.
Moja ma 2,5 roku i niestety nie mogę posłać jej do przedszkola,poniewaz nie jesteśmy tu zameldowani,a bardzo bym chciała.
Dziecko w grupie wiele sie nauczy.
Magdzik
A ja, gdybym miała taką sytuację, to posłałabym Monikę dopiero w wieku 4 lat(kciuki) Mimo tego, że jest bardzo rozwinięta jak na swój wiek, to jeszcze za mała na przedszkole. Ale nie ma młodszego rodzeństwa, więc idzie teraz od września, a w sierpniu skończy 3 lata.
PatrycjaM
jestem w ciąży(urodzę w maju)a syn w styczniu skończył 3latka. Od lutego(ferie zimowe) poszedł do przedszkola. Miedzy innymi dlatego że bedzie drugie dziecko i po to aby miał urozmaicenie. U nas przedszkole jest od 8-13. Wiec jak najbardziej bym go posłała zobaczysz że dzieci w przedszkolu sie zmieniają i rozwijają
sara7777
Dziękuje wszystkim za opinie! fajnie,że jesteście:-)
sara7777
Jutro zapiszę synka i dzięki Wam się upewniłam ,że dobrze zrobie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.