Menu

przedszkole

(pout) musze sie wam wyzalic dzisiaj zostala wywieszona lista czy dzieci zostaly przyjete do przedszkola ani synek ani corka nie zostali przyjeci jestem taka zla,a myslalam ze wrescie pojde do pracy

basia31
 746  10

Odpowiedzi

adziorek79
a moja koleżanka dostała pracę,poszła do Oświaty i miejsce sie znalazło od ręki .Trzeba spróbować zawalczyć :))Spróbuj!!
monique25
Mój też nie a obydwoje pracujemy. Przyjęli tylko dzieci samotnych matek albo rodziców niepełnosprawnych. Nie pomogły mi nawet znajome w dyrekcji miały nakaz z góry. Pozostalo mi sie modlic ze ktos zrezygnuje albo nie podoła przedszkolu wtedy mój wskakuje pierwszy. Myslałam ze mi w środe serce jak mówiłam o tym synkowi a on pytał czemu go nie chcą w przedszkolu. Chodz proś i pytaj może coś wywalczysz.
elizka
wiesz , że w takich przedszkolach trzeba mieć znajomości lub dać w kieszeń taka jest skonstruowana Nasza Polska
- jak zwykle jest ograniczona liczba miejsc , rodziców stać na prywatny u nas ogólnie robią wywiad środowiskowy bo pierwszeństwo mają dzieci biedne , wychowujące się bez jednego rodzica a przede wszystkim te ze znajomości .... (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Bardzo mi jest przykro - Głowa do góry - Może ktoś zrezygnuję ....
basia31
(pout) miala nam pomoc tesciowa kiedys byla nauczycielka ,mowila ze na pewna przyjma bo ma znajomosci.i nie przyjeli,jak jej powiedzialam ze nie przyjeli nic nie powiedziala.
elizka
(pout)(pout)(pout)(pout)(pout)
edyta2010
porąbany ten nasz kraj !!!! znam takie niby samotne matki bo adres z mężem mają inny i już dzieci się kwalifikują - a uczciwy zawsze w tyłek kopany! na razie mamy jeszcze czas na przedszkole ale u nas też cyrki że szkoda gadać , powodzenia (awve)
madusia
@edyta2010 teraz samotny rodzic musi/powinien udokumentowac to,ze jeden rodzic nie zyje,nie uznal dziecka lub jeden z rodzicow ma ograniczone lub odebrane prawa lub jest w zk inaczej nie jest brany pod uwage jako samotny rodzic
monique25
u nas było tyle pięciolatków i szesciolatków do zerówki która jest obowiązkowa że dla trzylatków zostało tylko 22miejsca. A jesli chodzi o samotne mamy to faktycznie musiały miec zaświadczenia o zasądzonych alimentach albo ze ojciec jest NN.I nikt nie pomyślał ze te sześciolatki mogły już iśc do pierwszej klasy. Trafilismy na taki głupi rok , w przyszłym nie będzie sześciolatków wiec powinno byc tych miejsc dla maluchów więcej.
Miliana23
jejciu tak ci szczerze współczuję ale zgadzam sie z przedmówczyniami tylko walcząć coś wywalczysz powodzenia z całego serducha no i mozliwosci rozwoju zawodowego sama siedzę w domu 3 lata wiem jak to jest powodzenia jeszcze raz!
amalka
Ja pożyję w stresie jeszcze do 26. 04 Nie mam wielkiej nadziei, że małego przyjmą ale może...

A samorządy likwidują kolejne przedszkola (krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.