Menu

przedszkole

czy któraś z mam może ma podobną sytuację? Nie jestem zameldowana w miejscu zamieszkania, a chciałabym posłać małego do przedszkola. Podszebny meldunek(nierealne) lub zgoda burmistrza miejsca gdzie mały jest zameldowany. Załatwiała któraś z mam coś takiego, to wogule możliwe? Dodam że nie ma tu przedszkoli prywatnych

mala21
 796  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat przedszkole

Odpowiedzi

Nula139
Ja tak mam,mieszkam tu od 7 lat,jesteśmy zameldowani 60 km stąd no i mała niestety do przedszkola się nie dostała.Główny powód-brak meldunku na terenie miasta)
U nas jest kilka prywatnych przedszkoli ale miesięczny koszt pobytu w nim dziecka to około 800-900zł.
Myślę ,że wpływ na to,czy dziecko zostanie przyjęte ,ma też to,ile dzieci stara się o miejsce w przedszkolu.
Nam się nie udało,wam życzę powodzenia.
madziullka
tez mialam taki problem.zadeklarowalam w przedszkolu ze zaplace calos kwoty miesiecznej(bo polowe doklada mops) ale akurat przyszla tesciowa poszla nam na reke i zameldowala nas na tymczasowo. i placilam tylko polowe. niestety meldunek dyskryminuje wiele osob. podobno ma to byc zniesione i meldunek nie bedzie konieczny do zalatwienia wielu spraw.
KlaudynaK
O ile się orientuję to weszła albo ma wejść w życie ustawa o braku konieczności meldunku. Raczej ma wejść w życie. Już nawet nowe dowodu wychodzą z pustym miejscem w rubryce meldunku... Dla mnie to jest chore ponieważ pracuję gdzie pracuję i nie mamy pisma potwierdzającego wejście w życie takowej ustawy i ludzie z nowymi dowodami dla nas nie istnieją jako klienci - to taki przykład bezmyślności urzędników.
mala21
narazie meldunek jest potrzebny przynajmniej w tym przypadku
mala21
ustawa ma obowiązywać od stycznia 2014 roku. Trochę puźno(pout) Akurat jak Kacper będzie w 5-latkach. Przynajmiej nie będzie problemu z obowiązkową zerówką
andziabuziak
życie :(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.