Menu

Przefermentowany sok

Dziewczyny ratunku!!! Nie zauważyłam że soczek małego przefermentował (dziś otwarty, trzymany w lodówce) i mój smyk trochę go wypił. Nie wiem czy mam coś robić czy poczekać na reakcję. Kurcze straszna ze mnie matka że nie sprawdziłam. Jak tylko zauważyłam że coś jest nie tak od razu mu zabrałam ale i tak się strasznie boje. Mały teraz śpi i wydaje się że nic mu nie jest. Powiedzcie co robić. Proszę!!!

Agnieshka76
 699  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie niemowle żywienie

Odpowiedzi

mysia
Na razie poczekaj jaka bedzie reakcja.Moim zdaniem nic nie powinno mu byc.Jesli to byl tylko lyczek taka ilosc nie zaszkodzi.
Mandarinios
Narazie spokojnie... Soczki takie jak np. Bobovita itp mogą być trzymane w lodówce do 48h po otworzeniu.
Agnieshka76
Mandarinios on był dziś otwarty, leżał w lodówce i sfermentował nie wiem dlaczego :((((
mammma
jeżeli wypił tylko troszkę, to nie powinno nic mu się stać. w najgorszym razie może mieć wzdęcia lub luźną kupkę.
mammma
a może był otwarty już wcześniej, w sklepie. kapsel przy otwieraniu powinien syknąć/ pstryknąć/ no, wydać dźwięk. ja kiedyś miałam podobną sytuację, kupiłam soki w promocji pakowane po trzy i tak były mocno obciągnięte folią, że jak chciałam jeden wydobyć ze środka to niechcący przekręciłam kapsel i otworzyłam go. no i trzeba było wypić...
Agnieshka76
dzięki kobietki na Was zawsze mogę liczyć. Mały dalej śpi (sprawdzałam) może faktycznie nic mu nie będzie....
ania242
ja ostatnio nie zauwazylam jak mleko zkwasnialo w butelce bo czasami na wieczor daje butle z mlekiem i rano juz jest kwanie taka serwatka sie robi i wypil dobre pol butli i nic mu nie bylo,teraz juz mu daje krowie mleko i jest dla niego lepsze niz modyfikowane.glowa do gory nic mu nie bedzie (kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.