Menu

Przeklinanie: Jak tego uniknąć

Twoje dziecko jest od paru tygodni lub miesięcy w przedszkolu i pierwsze co przynosi do domu to nie nowe pomysły na zabawy czy piosenki, ale przekleństwa. Jesteś świadoma, że kiedyś musiało do tego dojść, ale bardzo cię to denerwuje. Co robić? Ignorować, tłumaczyć, dlaczego nie powinno używać się brzydkich słów? Podziel się swoim zdaniem i doświadczeniem.

Ania
 1290  5

Odpowiedzi

lwica
Nie przeklinam, czasem zdarzy się to mojemu mężowi, nie lubię ludzi , którzy rzucają mięsem, jest tyle pięknych słów
mycha2706
Moje dzieci póki co nie przeklinaja,chociaz nie powiem,mnie sie zdarza siarczyscie podkreslic co mnie denerwuje... za to siostry chłopcy klepali jak najęci kur... i inne.Wiec któregos dnia specjalnie sie uderzyłam i powiedziałam donosnym głosem " OOO Huśtawka!"Podłapali Hustawke o kur*** zapomnielie i teraz nie przeklinaja:)
mammma
nie lubię wulgarnych ludzi. czasem coś i mi się wyrwie, najczęściej jak jestem sama w domu i przygniatają mnie nudne, codzienne obowiązki.
mamaMaksa
Ja z reguły nie przeklinam ale czasem jak jestem bardzo wkurzona to niestety mi się coś wymknie a mój Maks mnie upomina i spuszcza na ziemie czasem z przedszkola przyniesie przyklenstwo ale wie ze to brzydko i nie przeklina
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.