Menu

Przelew

Kochane, tak się zastanawiam, bo mamy wspólne konto z mężem i w tym miesiącu pierwszy raz robiłam przelew do spółdzielni (do tej pory chodziłam osobiście opłacać mieszkanie) No i w "tytułem" nie wpisałam swoich danych, tylko za co płacę. A moje pytanie brzmi: Czy jak dostali taki przelew, to wyświetlają im się obie osoby, na które jest konto? Bo wydaje mi się, że tylko mąż widnieje, a on nie jest członkiem spółdzielni, tylko ja(pout) No chyba wiecie, o co mi chodzi?(grins)

Magdzik
 542  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse przelew konto

Odpowiedzi

amelializak
wystarczy napisac numer faktury albo numer ewidencyjny i beda wiedziec
amelializak
nazwisko niemusi byc to same bo ja rozne rachunki na ruzne nazwisko mam a place wszystko [rzelewem i wpisuje tylko to w opisie jak wyzej...
Magda27
Musisz napisać kto wpłacił te pieniądze no bo niby spółdzielnia skąd ma wiedzieć że to ty ja jak wpłacam kasę za kredyt to musiałam wszystko napisać kto ile za co:-))))
renatka
Najlepiej zadzwoń w poniedziałek do spółdzielni i się upewnij.Jeśli macie mieszkanie prywatne i jest wspólnota to każdy ma swoje konto ,nie mam pewności co do spółdzielczych mieszkań,czy przypadkiem nie wpływa to na jedno konto spółdzielni.To zależy jak oni Was rozliczają.
Magdzik
Tak, właśnie konto spółdzielnie jest jedno @renatka(grins) Nazwisko mamy jedno, ale skąd oni mogą wiedzieć, że G. to mój mąż(krejzolka)(grins) Macie rację, powinnam zadzwonić i to wyjaśnić. Dzięki bardzo(kwiatek)
samanita
A ja szczerze powiem ze place zawsze wszystkie rachunki przez internet i placilam tez mojej mamie, a nie podawalam jej nazwiska, mialysmy wtedy to samo i nigdy nie przyszlo zadne upomnienie,ani nic. Wydaje mi sie ze nic sie nie stalo zaplacilas i w razie czego zawsze sobie mozesz wydrukowac potwierdzenie przelewu gdyby wynikly jakies niejasnosci
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.