Menu

przemeblowanie

Witam!!! (prezent)(prezent) Kochane czy często przemeblujecie w swoich pokojach?????
(rock)(rock) Ja Przyznam się,że z meblami latam co 2 tygodnie:) (smiech) Lubie zmiany...
Mąż się śmieje,że gdy się na sylwestra na pije to do łózka nie trafi hehe (smiech)(smiech) jak to jest u was??? Czy wszystko stoi zawsze na swoim miejscu , czy też lubicie zmiany????????

Majaaaaaa0000
 666  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Dom i Ogród pokój 1 osobowy

Odpowiedzi

slodkadagusia
u mnie stoi wszystko na swoim miejscu. :)
clyde22
My bardzo rzadko.
Chyba że coś się dokupi, to szukamy optymalnego ustawienia... ;)
monilajsa
mam to samo, przynajmniej raz w miesiącu przestawiam.
MiJa
(zla) nie cierpię przemeblowań,tapetowań,malowań a już o przeprowadzkach nie wspomnę(grins) A tak ściślej...bardzo lubię zmiany ale najlepiej to jakbym wyjechała na tydzień i przyjechała na gotowe(smiech)
MiJa
(zla) nie cierpię przemeblowań,tapetowań,malowań a już o przeprowadzkach nie wspomnę(grins) A tak ściślej...bardzo lubię zmiany ale najlepiej to jakbym wyjechała na tydzień i przyjechała na gotowe(smiech)
aneta1262
ja też lubie przemeblowania jakieś zmiany ciągle coś kombinuje... jednak nie tak często jak ty(grins)
amalka
Uwielbiam remonty (gorzej ze sprzątaniem po nich) ale przemeblowań nie robię. Wszystko ma swoje miejsce. Lubię przestrzeń, symetrię i wkurzałoby mnie gdyby nagle coś "zawędrowało" na środek pokoju.
tlolek
uwielbiam remonty ale nie przemeblowania bo mam tak suuupre ustawne mieszkanie że lepiej nie kombinować
xkasiulax
rzadko:).....może raz w roku generalne przemeblowanie:) A tak to tylko jakaś półka,stolik zmieni miejsce (grins)
edyta2010
ja bardzo lubię ale mój mąż nie i tu starcie, więc robię małymi zmiankami żeby za bardzo nie zauważył udaje mi się tylko czasami, większe rzeczy muszą być przedyskutowane - mogę sobie firanki zmieniać- tak mi mówi jak nie mam co robić (spi)
daryjka87poznan
Lubie przemeblowanie ale rzadko to robie.
Iwona1977
wszystko stoi na swoim miejscu
lusia82
GDY BYŁAM MŁODSZA TO TAK UWIELBIAŁAM PRZEMEBLOWANIA KOLEŻANKI SIĘ ZE MNIE ŚMIAŁY ŻE CO TYDZIEŃ TO INACZEJ TERAZ ZA BARDZO NIE MOGĘ ALE ZA TO LUBIE CZĘSTO WYMIENIAĆ DODATKI DO POKOJU I MAM FIOŁA NA PUNKCIE FIRANEK ZASŁONEK (smiech)
sque
lubię przemeblowania i robię je zazwyczaj sama jak już mi się dane ustawienie mebli znudzi, czyli tak co ok. 4-6 miesięcy, ale teraz jak z mężem zrobiliśmy przemeblowanie w dziennym to już chyba na dłużej tak zostanie bo bardzo nam pasuje, w sypialni zresztą też. Być może w przyszłym roku wiosną albo latem znowu będzie zmiana, bo mamy zamiar zrobić małej osobny pokoik, więc i sypialnia będzie już tylko nasza...
renata29
w ciągu 3 lat tylko raz przestawiliśmy łóżko z jednej ściany na drugą:)
JustiSam
Ja ciagle mysle co i jak by tu poprzestawiac ale mam malo miejsca i tylko w myslach je przesatwiam!;-) Jak miejsca bylo wiecej to tak 3-4 razy do roku przemeblowanko;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.